Matt Bettinelli-Olpin

Doğum Tarihi: 19 Şubat 1978

Matt Bettinelli-Olpin Nereli? : San Francisco / Kaliforniya / ABD

Matt Bettinelli-Olpin kimdir? : Yönetmen, Senarist, Dizi ve Sinema Oyuncusu, Müzisyen.

 1. Saklambaç – (Ready or Not)
  Tüm Bilgiler
  Saklambaç – (Ready or Not) Fragmanlar, Gerilim 
  Saklambaç Film Özeti ve Detayları: Genç bir kadın olan Grace, aşık olduğu adam Alex Le Domas ile evlenir. Alex'in eksantrik bir ailesi vardır ve bir akşam yemeğine Grace'i yemeğe davet ederler. Grace ve aile bu vesileyle birbirlerini daha iyi tanıyabilme şansı bulacaktır. Daveti büyük bir memnuniyetle kabul eden Grace, başına gelecek olaylardan habersizdir. Grace, için sıradan bir akşam yemeği olan bu davet, aslında hiçte onun düşündüğü gibi değildir. Bu davette insanlar korkunç bir şekilde hayatta kalma mücadelesi içine girer.Ready or Not filminde yönetmen koltuğuna Tyler Gillett ve Matt Bettinelli-Olpin ikilisi oturuyor. Filmde başrolleri ise; Grace karakterini canlandıran Samara Weaving, Alex Le Domas karakterini canlandıran Mark O'Brien, Daniel karakterini canlandıran Adam Brody, Tony Le Domas karakterini canlandıran Henry Czerny, Becky karakterini canlandıran Andie MacDowell paylaşıyor.
  • 2019
  • ABD
  • 1.853
  • 0
Matt Bettinelli-Olpin Haberleri
Daha önce 2021'de çıkışı planlanan Scream serisinin beşinci filminin yayın tarihinin 2022'nin Şubat ayına ertelendiği duyuruldu.
 •   8
 •   0
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.