Kantemir Balagov

 1. Uzun Kız – (Dylda)
  Tüm Bilgiler
  Uzun Kız – (Dylda) Dram, Fragmanlar 
  Uzun Kız Film Özeti ve Detayları: 2. Dünya Savaşı’nın hemen akabinde kendilerine yeni bir hayat kurmak isteyen iki kadının hikayesine odaklanıyor. 1945 yılında yaşanan 2. Dünya Savaşı, Dünya genelinde bir çok şehrin yıkılmasına, insanların fiziksel ve ruhsal olarak büyük yara almasına sebep olur. Artık savaş sona ermiş, üzerinden aylar geçmiştir. Ancak savaşın etkileri aynı tazeliğini sürdürmektedir. Iya Sergueeva ve cepheden yeni dönmüş olan arkadaşı Masha ile elele verip hayatlarını yeniden inşa etmek için harekete geçer. Fiziksel yapısıyla diğer insanlardan ayrılan Iya arkadaşı Masha’nın oteritesi altında yaşam sürmeye başlar. Bir süre sonra bu durum iki kadının ilişkisinin çok farklı bir boyuta taşınmasına neden olur.Dylda filminde yönetmen koltuğuna Kantemir Balagov oturuyor. Filmde başrolleri ise; Iya Sergueeva karakterini canlandıran Viktoria Miroshnichenko, Masha karakterini canlandıran Vasilisa Perelygina, Pashka karakterini canlandıran Timofey Glazkov ve Stepan karakterini canlandıran Konstantin Balakirev paylaşıyor.
  • 2019
  • Rusya
  • 2.030
  • 0
  Yakınlık – (Tesnota)
  Tüm Bilgiler
  Yakınlık – (Tesnota) Dram, Fragmanlar 
  Nalçık'da yaşayan yahudi bir ailenin başları büyük bir derde girmiştir. Ailenin küçük oğlu ve gelinleri kimliği belirsiz kişiler tarafından kaçırılmış ve yüklü miktarda fidye istemektedirler. Ancak bu fidyeyi karşılayabilecek para aile de bulunmamaktadır. Kendilerine ait küçük işletmeleri bulunan aile, iş yerlerini satsalar da bu parayı bir türlü denk getirememektedirler. Bu yüzden çevrelerinde ne kadar insan varsa hepsinin kapısını çalmak zorunda kalırlar.
  • 2017
  • Rusya
  • 1.485
  • 0
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.