Ciro Guerra

 1. Barbarları Beklerken – (Waiting For The Barbarians)
  Tüm Bilgiler
  Barbarları Beklerken – (Waiting For The Barbarians) Dram, Fragmanlar 
  Barbarları Beklerken Film Özeti ve Detayları: Sınırda bulunan bir kasaba da görev yapan bir hakimin, bu süreçte tanıklık ettiği olaylar yüzünden değişen tüm yaşamını konu ediyor. Büyük bir imparatorluğun sınır bölgesinde görevde bulunan bir hakimin emekliliğine kısa bir süre kalmıştır. Hakimin hiç beklemediği bir şey olur ve kasabaya Albay Joll diye birisi gelir. Albay Joll’un ondan isteği, bölgede yaşam süren barbarların raporlanmasıdır. Buda hakimin yaşamının sil baştan değişmesine sebep olur. Hiç vakit kaybetmeden araştırma yapmaya başlayan hakim, imparatorluk askerlerinin barbarlara işkence ederek öldürdüğünü görür. Gördüğü manzara sadakatle bağlı bulunduğu imparatorluğu yeniden sorgulamasına neden olur.Waiting For The Barbarians filminde yönetmen koltuğuna Ciro Guerra oturuyor. Filmde başrolleri ise; Magistrate karakterini canlandıran Mark Rylance, Colonel Joll karakterini canlandıran Johnny Depp, Officer Mandel karakterini canlandıran Robert Pattinson ve The Girl karakterini canlandıran Gana Bayarsaikhan paylaşıyor.Dağıtım Şirketi: CJ Entertainment Turkey
  • 2019
  • ABD,İtalya
  • 5.484
  • 0
  Göç Mevsimi – (Pájaros de verano)
  Tüm Bilgiler
  Göç Mevsimi – (Pájaros de verano) Dram, Fragmanlar 
  Göç Mevsimi Film Özeti ve Detayları: Papayet her konuda güçlü bir adam olma çabası içindedir. Bunun için uyuşturucu kaçakçılığı işine girer. Ursula ise kabilenin en önde gelen ismidir. Papayet'in bu işe girmesini de asla onaylamaz. Ancak Papayet bu konuda kimseyi dinlemez ve alabileceği tüm riskleri göze alarak uyuşturucu ticaretine başlar. Kısa bir süre içinde de büyük başarı sağlar. Bir süre sonra Papayet şerefin kanla ödendiğini anlar. Artık bu işte Papayet tek değildir. Ailesi de bu işe karışmıştır ve borç mutlak suretle kanla ödenmelidir. Pájaros de verano filminde yönetmen koltuğuna Ciro Guerra ve Cristina Gallego ikilisi oturuyor. Filmde başrolleri ise; Papayet karakterini canlandıran José Acosta, Ursula karakterini canlandıran Carmiña Martínez, Zaida karakterini canlandıran Natalia Reyes ve Moisés karakterini canlandıran Jhon Narváez paylaşıyor.
  • 2018
  • Danimarka,Kolombiya,Meksika
  • 597
  • 0
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.