1. Dirt

  Dirt

  Zorlu yarış pistleri yarışçı ve paraya ihtiyacı olan bir ekibi bir hayli zor durumda bırakmaya başlamıştır. Ekibin profesyonel bir sürücüye ihtiyacı vardır. Ekip lideri bu konu da bir araba hırsızı ile anlaşma yoluna varır. Ancak bu durumdan hiç memnun değildir. Fakat girecekleri yarışı kazanabilmeleri için mutlaka iyi geçinmek zorundadırlar. Ayrıca yaşadıkları hayat birbirlerine çok benzemektedir.
  6.8
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      1.081

 1. David Ayer, The Dirty Dozen’ı Modern Yeniden Çevrimini Yapmak İstiyor!
    6 ay Önce   1.242
  David Ayer, The Dirty Dozen’ı Modern Yeniden Çevrimini Yapmak İstiyor! David Ayer, 1967 yapımı The Dirty Dozen'ın yeniden çevrimiyle bir aksiyon serisi başlatmak istediğini söyledi.
  Travelers Ekrana Veda Etmeye Hazırlanıyor
    1 sene Önce   240
  Travelers Ekrana Veda Etmeye Hazırlanıyor Netflix dizilerinden Travelers'in devam etmeyeceği açıklandı.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.