1. Kim Daha Mutlu

  Kim Daha Mutlu

  Kim Daha Mutlu Film Özeti ve Detayları: Mutluluğun tek sırrının evlilikte olduğunu düşünen Bilge genç ve güzel bir kadındır. Dünya evine gireceği günü iple çeken Bilge, yakın arkadaşı olan Şükran’ın yakın zamanda olacak düğününde onun yerinde olmak ister. Bilge evlendiği için Şükran’a gıpte eder. Şükran ise hayatında sahip olduğu şeylerle yetinmeyi beceremez. Kendisine ait olmayan şeylerin sürekli sıkıntısı içine düşen Şükran bu durumdan kurtulabilecek midir? Aylin ise hem Bilge, hemde Şükran’ın olağanüstü bir evliliğe ve aileye sahip olduğunu düşünür. Ancak Aylin’in derdi Şükran ve Bilge’den çok daha farklıdır.
  Kim Daha Mutlu filminde yönetmen koltuğuna Hakan Haksun oturuyor. Filmde başrolleri ise; Serenay Aktaş, Ümit Erdim, Ecem Özkaya Üstündağ, Hasan Denizyaran, Emre Kıvılcım ve Bilge İdil Uras paylaşıyor.
  7.1
  ( Toplamda 103 oy verildi. )

      1.257

 1. James Mangold, “X-23” Spin-off Projesinden Hala Umutlu!
    1 sene Önce   1.007
  James Mangold, “X-23” Spin-off Projesinden Hala Umutlu! Logan filmi ile tanıdığımız ünlü yönetmen James Mangold, X-23 filminden hala umutlu. Bu proje daha önce çok konuşulup rafa kalkmıştı.
  Wonder Woman 1984’ün Gösterim Tarihi Yeniden Ertelendi!
    1 ay Önce   7
  Wonder Woman 1984’ün Gösterim Tarihi Yeniden Ertelendi! Warner Bros., Gal Gadot'ın başrolünde yer aldığı Wonder Woman 1984'ün gösterim tarihini Aralık ayına erteledi.
  Ryan Reynolds’lı 6 Underground’ın Devam Filmi Gelecek Mi?
    10 ay Önce   1.413
  Ryan Reynolds’lı 6 Underground’ın Devam Filmi Gelecek Mi? Ryan Reynolds, geçtiğimiz günlerde Netflix'te yayınlanan 6 Underground'ın devam filmini istediğini söyledi.
  Amazon, Yüzüklerin Efendisi Dizisine 2.Sezon İçin Onay Verdi!
    11 ay Önce   1.254
  Amazon, Yüzüklerin Efendisi Dizisine 2.Sezon İçin Onay Verdi! Heyecanla beklenen Lord Of The Rings (Yüzüklerin Efendisi) dizisinin çekimleri henüz başlamamışken ikinci sezon için onay aldı.
  2019 Yılının İlk Haftası Vizyona Girecek Filmler
    2 sene Önce   586
  2019 Yılının İlk Haftası Vizyona Girecek Filmler 2019 yılının ilk haftası 4 Ocak Cuma günü birbirinden güzel filmler vizyonlarda boy göstermeye başlayacak. Bizde ilk hafta vizyona girecek filmleri sizler için tek bir sayfa altında topladık.
Background
Vizyon: 17 Mayıs 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.