1. Aşk Tesadüfleri Sever 2

  Aşk Tesadüfleri Sever 2

  Aşk Tesadüfleri Sever 2 Film Özeti ve Detayları: Gösterime girdiği dönemde izleyicisi tarafından büyük beğeni toplayan Aşk Tesadüfleri Sever filminin devam halkasında yönetmen koltuğuna Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak ikilisi oturuyor. Filmde başrolleri ise; Nesrin Cavadzade, Türkü Turan, Yiğit Kirazcı, Aytaç Şaşmaz, Elif Doğan ve Zuhal Olcay paylaşıyor.
  7.5
  ( Toplamda 32 oy verildi. )

      2.647

 1. Aşk Tesadüfleri Sever 2’den Yeni Fragman Geldi
    7 ay Önce   1.754
  Aşk Tesadüfleri Sever 2’den Yeni Fragman Geldi 1960'lardan günümüze uzanan bir aşk hikayesini paylaşacak olan Aşk Tesadüfleri Sever 2'den yeni fragman yayınlandı.
  “Aşk Tesadüfleri Sever 2″den İkinci Fragman Geldi
    9 ay Önce   1.261
  “Aşk Tesadüfleri Sever 2″den İkinci Fragman Geldi İzleyicileriyle 1960'lardan günümüze uzanan bir aşk hikayesini paylaşacak olan Aşk Tesadüfleri Sever 2'den ikinci fragman yayınlandı.
  Aşk Tesadüfleri Sever 2 Filminden İlk Fragman Yayınlandı!
    10 ay Önce   1.116
  Aşk Tesadüfleri Sever 2 Filminden İlk Fragman Yayınlandı! Duygusal filmler arasında ve özellikle aşk filmleri arasında önemli ölçüde karşımıza çıkan filmlerden biriydi Aşk Tesadüfleri Sever filmi.
  “Aşk Tesadüfleri Sever 2” Filminin Çekimleri Sona Erdi
    11 ay Önce   853
  “Aşk Tesadüfleri Sever 2” Filminin Çekimleri Sona Erdi Tam dokuz yıl aradan sonra Aşk Tesadüfleri yeniden sevecek. Yönetmen koltuğuna İpek Sorak ve Ömer Faruk Sorak ikilisinin oturduğu, başrollerini Elif Doğan, Nesrin Cavadzade, Aytaç Şaşmaz ve Yiğit Kirazcı’nın paylaştığı “Aşk Tesadüfleri Sever 2” filminin çekimleri sona erdi.
  “Aşk Tesadüfleri Sever 2” (Devam Filmi) Geliyor
    1 sene Önce   926
  “Aşk Tesadüfleri Sever 2” (Devam Filmi) Geliyor İlk Filmi ile milyonlarca izleyiciyi gözyaşlarına boğmayı başaran dram romantik türde ki Aşk Tesadüfleri Sever filminin devam halkası olan Aşk Tesadüfleri Sever 2 resmen vizyon tarihini aldı.
Background
Vizyon: 31 Ocak 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.