Will Poulter

Tam Adı: William Jack Poulter

Doğum Tarihi: 28 Ocak 1993

Will Poulter Nereli? : Hammersmith / Londra / İngiltere

Will Poulter kimdir? : Dizi ve Sinema Oyuncusu.

 1. Ritüel – (Midsommar)
  Tüm Bilgiler
  Ritüel – (Midsommar) Dram, Fragmanlar 
  Ritüel Film Özeti ve Detayları: Genç bir çift olan Dani ve Christian, üniversiteden arkadaşlarıyla beraber geleneksel olarak düzenlenen Midsommar festivaline katılmak için İsveç'in uzak bir köyüne doğru yola çıkar. Ayrılmanın eşiğinde olan Dani ve Christian çifti çıktıkları bu tatili aralarını düzeltmek için son bir şans olarak görür. Geldikleri köyün bir süre sonra huzur dolu ve yemyeşil bir cennete benzeyen görünüşü kadar masum olmadığını fark ederler. Keza yerel kutlamalar ritüellerde göründüğü kadar masum değildir. Her doksan yılda bir düzenlenen ayin, onları kaçışı olmayan bir korku tünelinin içine sürükler.Dünya çapında büyük ilgi gören ve film eleştirmenleri tarafından övgüyle bahsedilen Ayin filminin başarılı yönetmeni Ari Aster, Midsommar filmi ile tekrar karşımıza çıkıyor. Filmde başrolleri ise; Christian karakterini canlandıran Jack Reynor, Dani karakterini canlandıran Florence Pugh, Mark karakterini canlandıran Will Poulter, Karin karakterini canlandıran Anna Åström ve Ulf karakterini canlandıran Henrik Norlén paylaşıyor.
  • 2019
  • ABD
   • 2.333
   • 0
  Will Poulter Haberleri
  Dizi formatı ile karşımıza çıkacak olan J.R.R Tolkien'in dizi formatında karşımıza çıkacak olan eseri TLOTR dizisinin oyuncu kadrosuna bu sefer de Joseph Mawle dahil oldu.
  •   1.260
  •   0
  Ari Aster'in yönetmenliğini yaptığı korku filmi Midsommar, 23 Ekim'de Başka Çarşamba kapsamında bir kez daha gösterilecek.
  •   1.226
  •   0
  Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.