Mustafa Tekin

 1. Yaralı Keklik
  Tüm Bilgiler
  Yaralı Keklik Dram, Fragmanlar 
  Yaralı Keklik Film Özeti ve Detayları: Küçük bir çocuğun kardeşine verdiği sözü tutmak için verdiği mücadeleye odaklanıyor. Küçük bir çocuk olan Veysel, hasta kız kardeşini mutlu etmek için elinden gelen herşeyi yapar. Dedesiyle köyde gezintiye çıkan Veysel, tesadüfen yaralı bir keklik bulur. Kekliği iyileştirmek isteyen Veysel, onu eve getirir. Yaralı kekliği gören Veysel'in kız kardeşi onun haline çok üzülür ve ağabeyinden kendisine bir söz vermesini ister. Veysel kız kardeşini kıramaz ve ona kekliği iyileştirdikten sonra salacağına dair bir söz verir. Bu esnada küçük kızın durumu birden ağırlaşır ve apar topar hastaneye kaldırılır. Kardeşinin iyileşeceğine tüm kalbiyle inanan Veysel, onun eve döneceği günü sabırsızlıkla beklerken, kız kardeşine verdiği sözü tutmak içinde harekete geçer.Yaralı Keklik filminde yönetmen koltuğuna Taner Tunç oturuyor. Filmde başrolleri ise; Alper Pehlivan, Emir Öner, İbrahim Kalkan, Hüseyin Erkanlı ve Dilek Canbay paylaşıyor.
  • 2019
  • Türkiye
  • 1.188
  • 0
Mustafa Tekin Haberleri
ATV ekranlarında yayınlanan ekranların seyting rekorları kıran sevilen dizisi "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz"ın oyuncu kadrosunun oluşturduğu kahkaha tufanı "Aman Reis Duymasın" beyaz perde karşısına çıkmak için gün sayıyor.
 •   1.525
 •   0
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.