Milla Jovovich

Doğum Tarihi: 17 Aralık 1975

Milla Jovovich Nereli? : Kiev / Ukrayna

Milla Jovovich kimdir? : Manken, Dizi ve Sinema Oyuncusu, Moda Tasarımcısı ve Şarkıcı. Dünyaca ünlü model ve oyuncu üç evlilik yapmıştır. İlk evliliğini 1992 yılında sinema oyuncusu Shawn Andrews ile yapmıştır. Aynı yıl içinde boşanmıştır. İkinci evliliğini 1997 yılında Fransız film yapımcısı olan Luc Besson ile yapmış olup, 1999 yılında ayrılmıştır. Son evliliğini ise 2009 yılında ünlü film yönetmeni olan Paul W. S. Anderson ile yapmıştır. Evliliği günümüzde devam ediyor. Bu evliliğinden Ever Gabo, Dashiel Edan adında iki çocuğu bulunuyor. Milla Jovovich sinemaya başlamadan önce dünyanın en çok kazanan Top Modeli olarak görülüyordu. Sinemaya ağırlık verip, modelliğe ara verdikten sonra bu ünvanını Gisele Bündchen'e kaptırmıştır. Ünlü yıldızın toplamda 250 milyon dolarlık serveti olduğu tahmin ediliyor.

 1. Paradise Hills
  Tüm Bilgiler
  Paradise Hills Bilim Kurgu, Fantastik 
  Paradise Hills Film Özeti ve Detayları: Babasının şirketi yasa dışı yollar ile deviralınan Uma'nın hayatı tamamen değişir. Şirketini kaybeden adam intihar eder ve şirketi yasa dışı şekilde eline geçiren kötü milyarder Son Prescott gözünü Uma'ya diker. Kötü niyetli Prescott Uma ile evlenmeye karar vermiştir ve bu yüzden onun aklının sistemli bir şekilde yıkanmasını sağlaması gerekir. Uma için evcil bir eş olma hayali kuran Prescott ''Paradise Hills'' isimli özel bir senatoryuma genç kızı gönderir. Senatoryum'da bulunan Amarna ise Uma'nın tek umudu olacaktır.Paradise Hills filminde yönetmen koltuğuna Alice Waddington oturuyor. Filmde başrolleri ise; Amarna karakterini canlandıran Eiza González, Uma karakterini canlandıran Emma Roberts, Chloe karakterini canlandıran Danielle Macdonald, Duchess karakterini canlandıran Milla Jovovich ve Yu karakterini canlandıran Awkwafina paylaşıyor.
  • 2019
  • İspanya
  • 3.429
  • 0
  Hellboy
  Tüm Bilgiler
  Hellboy Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Hellboy Film Özeti ve Detayları: Mike Mignola'nın dünyaca ünlü romanından uyarlanılarak beyazperdeye aktarılan Hellboy Filminde olaylar; Doğaüstü bir olay gerçekleşerek insanların yaşadığı dünyada bir büyücü mahsur kalır. Bu durum insan oğlu açısından ciddi tehdit anlamına gelmektedir. Büyücü intikam peşinde koşacaktır ve onun karşısında ancak Hellboy durabilir. Büyücü ve Hellboy'un inanılmaz savaşına tanık olacağız. 12 Nisan 2019 tarihinde Amerika birleşik Devletleri'n de gösterime girecek olan filmin Türkiye'de gösterilip, gösterilmeyeceği henüz netlik kazanmadı.Hellboy filminde yönetmen koltuğuna Neil Marshall'ın oturduğu filmde, başrolleri; Hellboy karakterini canlandıran David Harbour, Nimue the Blood Queen karakterini canlandıran Milla Jovovich, Profesör Bruttenholm karakterini canlandıran Ian McShane ve Alice Monaghan karakterini canlandıran Sasha Lane paylaşıyor.
  • 2019
  • ABD
  • 2.932
  • 0
  Gelecek Dünya – (Future World)
  Tüm Bilgiler
  Gelecek Dünya – (Future World) Bilim Kurgu, Fragmanlar 
  Kıyamet kopmuş, dünyada geri kalan sadece çorak topraktır. Çorak topraklarda tek başına yola çıkan Prince adında ki delikanlının tek bir amacı vardır. Ölüm döşeğinde olan annesine efsane olarak nitelendirilen nadir bulunan bir ilacı bulmaktır. Oldukça esrarengiz olan bu ilacı bulmak için kendini çorak yollara atan Prince yol boyunca kendisini çapulcu topluluklarla ve uyuşturucu baronları ile savaşırken bulur. Bu süreçte genç adamıa arkadaşlık eden kişi ise ruhunu arayan bir androit sistemdir.
  • 2018
  • ABD
  • 1.449
  • 0
Milla Jovovich Haberleri
Netflix, popüler oyun serisi Resident Evil'den esinlenen 8 bölümlük bir live-action drama dizisi olacağını duyurdu.
 •   8
 •   0
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.