Mel Brooks

 1. Blazing Samurai
  Tüm Bilgiler
  Blazing Samurai Aile, Aksiyon 
  Blazing Samurai Film Özeti ve Detayları: Bir samuray hayallerinin peşinden koşar ve tek amacı bu hayallerini gerçekleştirmektir. Rakiplerini yenmek için akıl almaz bir plan yapan Samuray, karşılaşması gereken tüm rakiplerini mahkemeye verir. Acaba açtığı dava sonucunda rakiplerini yenmeyi başarabilecek midir?Blazing Samurai filminde yönetmen koltuğuna Chris A. Bailey ve Mark Koetsier ikilisi oturuyor. Filmde karakterleri seslendirenler ise; Jimbo karakterini seslendiren Samuel L. Jackson, Hank karakterini seslendiren Michael Cera, Yuki karakterini seslendiren Michelle Yeoh, Shogun karakterini seslendiren Mel Brooks ve Sumo karakterini seslendiren Djimon Hounsou yapmıştır. Filmin gösterim tarihi netlik kazanmamıştır.
  • 2021
  • ABD
  • 4.717
  • 0
Mel Brooks Haberleri
Good Morning Midnight’ta George Clooney ile rol olacağı öğrenilen o oyuncunun Felicity Jones olduğu açıklandı. Kadrosunda gelişmeler yaşanan Good Morning Midnight, Her şeyin Teorisi, Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi ve Cehennem gibi yapımlarda boy gösteren oscar adaylı başarılı oyuncu Felicity Jones ile kadrosuna renk kattı. Lilly Brooks Dalton’un yazarlığında olan bilim kurgu türündeki filmde ünlü aktör George Clooney ile başrol paylaşacak.
 •   586
 •   0
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.