Kent Cheng

Doğum Tarihi: 22 Mayıs 1951

Kent Cheng Nereli? : Chaoyang / Shantou / Çin (Aslen Hong Kong'ludur)

Kent Cheng kimdir? : Dizi ve Sinema Oyuncusu. Hong Kong Film Ödülleri'nde iki defa En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü kazanmayı başardı.

 1. Ip Man 4: Final – (Yip Man 4)
  Tüm Bilgiler
  Ip Man 4: Final – (Yip Man 4) Aksiyon, Biyografi 
  Ip Man 4: Final Film Özeti ve Detayları: WingChun dövüş tekniğinin bir numaralı ustalarından olan Ip Man, Amerika Birleşik Devletleri’nde WingChun okulu açarak yerel dövüş sanatları topluluğunu ciddi anlamda rahatsız eden öğrencisinin yanına gitmek için harekete geçer.Ip Man serisinin devam halkası olan Yip Man 4 filminde yönetmen koltuğuna Wilson Yip oturuyor. Filmde başrolleri ise; Ip Man karakterini canlandıran Donnie Yen, Bruce Lee karakterini canlandıran Chan Kwok-Kwan, Scott Adkins, Ming karakterini canlandıran Jim Liu, Fatso karakterini canlandıran Kent Cheng ve Gabrielle Cox karakterini canlandıran Nicola Stuart-Hill paylaşıyor.
  • 2019
  • Hong Kong
  • 2.411
  • 0
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.