Kenan Balık

 1. Jinna: Karabasan
  Tüm Bilgiler
  Jinna: Karabasan Fragmanlar, Gerilim 
  Jinna: Karabasan Film Özeti ve Detayları: Cenk ve Rüya çifti henüz yeni evlidir. Cenk Doktorluk yapmakta, Rüya ise Gazetecilik yapmaktadır. Rüya'nın çalıştığı gazetenin müdürü olan Sami, esrarengiz olayların yaşandığı bir yer ile ilgili haber yapılmasını ister. Bunun içinde kura ile hangi personelin gideceğini belirler. Kurada piyango Rüya'ya çıkar. Cenk, Rüya'nın söz konusu yere gitmesini hiç istemese de Rüya işine aşıktır ve gitmeye kararlıdır. Rüya oraya yine gazetenin diğer personeli olan Mehmet ile beraber gider. Gidecekleri yer Kapadokya'da yer alan eski ve lanetli bir akıl hastanesidir. Kapatıldıktan sonra müzeye çevirilen bu yerde yaşanan tuhaf olaylar sonucunda yine kapatılır. Müzeye giden Mehmet ve Rüya çok geçmeden buradaki sırrı çözer. Ancak ikilinin hiç beklemediği bir şey olur ve büyük bir laneti peşlerine takarlar. Mehmet ve Rüya lanetten kaçmaya çalışırken arkalarında üç ceset bırakır. Rüya evine döner, ancak lanetten kurtulamaz. Rüya için artık geçmişini de yakından ilgilendiren korkunç gerçeklerle yüzleşmek zorundadır.Jinna: Karabasan filminde yönetmen koltuğuna Ebru Delibaş oturuyor. Filmde başrolleri ise; Mehmet karakterini canlandıran Vedat Delibaş, Rüya karakterini canlandıran Sena Özcan, Batuhan Zeybek, Kenan Balık ve Sami karakterini canlandıran Mehmet Sağlam paylaşıyor.
  • 2019
  • Türkiye
  • 1.196
  • 0
  Cin Deresi “Müsfer”
  Tüm Bilgiler
  Cin Deresi “Müsfer” Fragmanlar, Gerilim 
  Cin Deresi "Müsfer" Film Özeti ve Detayları: Uluslararası alanda çok büyük bir şirket bir yarışma düzenler. Yarışmanın temel kuralı üniversiteden yeni mezun olmuş öğrencilerin ekip halinde yarışmaya katılmaları gereklidir. Şirketin yarışmada ki amacı, yarışmaya katılan ve kazanan ekibi şirket bünyesinde işe alacaktır. Yarışma şirketin daha önce keşfedilmemiş arkeologsal kalıntıları ekiplerden tespit edip, daha sonra da büyük sunum hazırlamalarını isteyerek start verir. Yarışmaya katılan gruplardan birinin üyesi olan Arda, kendi grubunu, çocukluk hayatının geçtiği ama ayrılmak zorunda kaldığı, tam altı yüz yıllık mazisi olan Bağırganlı Köyü’ne götürür. Arda ve ekibi Osmanlı döneminden kalma olan Kaya Limanı için Çakaltepesinde’ki dar geçitlerden mutlak suretle geçmek zorundadır. Arda ekip üyelerine defalarca kez ciddi şekilde uyarır. Ancak ekibin diğer üyelerinden birisi olan Murat, Arda’nın uyarılarına kulak vermez ve asla yapmaması gereken çok büyük bir hata yapar. Murat’ın yaptığı hatanın bedeli olarakta Arda, Gökçe ve Defne’nin Cin Deresi’nden geçmeleri gerekmektedir. Ama bu hiçte kolay olacak bir şey değildir. Cin Deresi’nden geçmelerine yardımcı olabilecek tek bir kişi vardır. O kişi de tıpkı Murat gibi yıllar önce aynı hatayı yapmış ve kendisini bir değirmene kapatmıştır. Cin Deresi’ni aşmak ekip üyeleri için hiç kolay değildir. Çünkü Cin Deresi, en tehlikeli Cin kabilelerinden birisi olan Müsfer Cinlerinin evidir.Cin Deresi "Müsfer" filminde yönetmen koltuğuna İlker Tunçay oturuyor. Filmde başrolleri ise; Bora Altınışık, Duran Gebeş, Sude Akarsu, Gülçin Yıldız ve Kenan Balık oturuyor.
  • 2019
  • Türkiye
  • 1.016
  • 0
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.