Katrina Kaif

Doğum Tarihi: 16 Temmuz 1983

Katrina Kaif Nereli? : Hong Kong doğumlu. Babası hindistan, annesi ise İngilizdir.

Katrina Kaif kimdir? : Dizi ve Sinema Oyuncusu, Manken.

 1. Bharat
  Tüm Bilgiler
  Bharat Aksiyon, Dram 
  Bharat Film Özeti ve Detayları: Bharat sekiz yaşında küçük bir çocuktur. O daha henüz sekiz yaşındayken babasından ayrılmak zorunda kalır ve ayrılırken ona hayatı boyunca tutacağı bir söz verir. Henüz sekiz yaşındayken babasına ailesini her daim bir arada tutacağına dair bir söz verir. Bir çok zorlukla karşılaşan Bharat, babasına verdiği sözü yerine getirebilmek için her türlü fedakarlığı yapar. Aradan yıllar geçer ve Bharat yetişkin bir adam olur. Ona hayatı boyunca ilham veren ve dimdik ayakta kalmasını sağlayan şey ise babasına vermiş olduğu sözdür. O her türlü zorluğun üstesinden gelip ailesini bir arada tutmak için hiçbir şeyden çekinmez.Bharat filminde yönetmen koltuğuna Ali Abbas Zafar oturuyor. Filmde başrolleri ise; Bharat karakterini canlandıran Salman Khan, Kumud Raina karakterini canlandıran Katrina Kaif, Radha karakterini canlandıran Disha Patani, Vilayti Khan karakterini canlandıran Sunil Grover ve Meher karakterini canlandıran Tabu paylaşıyor.
  • 2019
  • Hindistan
  • 2.476
  • 0
  Hindistan Eşkiyaları – (Thugs of Hindostan)
  Tüm Bilgiler
  Hindistan Eşkiyaları – (Thugs of Hindostan) Aksiyon, Fragmanlar 
  Hindistan'ın 1795 yılında Hindutan yada Hindostan olarak bilindiği zamanlarda İngiliz Doğu Hindistan ortaklığı mevcuttur. Her geçen gün daha da büyüyen bu ortaklık önüne geçilemeyecek bir duruma gelmiştir. Ama bu durumdan bir hayli rahatsız olan bir Hint haydut grubu vardır. Khudabaksh Azaad liderliğinde ki ünlü Hint haydut grubu bu ortaklığa karşı mücadeleye canları pahasına hazırdır. Hindistan'ı İngilizlerin sömürüsünden kurtarmak için büyük bir mücadele içine girmeye karar vermişlerdir. Britanyalı komutan John Clive, haydutların kendilerine karşı savaş açacağı haberini aldığında hemen harekete geçer. Sinsi bir plan yapan komutan John Clive, Awadh'ın küçük çaplı sayılabilecek haydutlarından birisi olan Firangi Mallah'ı devreye sokmaya karar verir. Firangi Mallah'ı haydut grubunun içine onları engel olması için salan komutan John, Firangi'nin kendini keşfetmesi ve ne yapmak istediğini görmesinin de önünü açmış olacak. Firangi artık taraf seçmek zorunda kalacaktır. Thugs of Hindostan filminde Yönetmen koltuğuna Vijay Krishna Acharya oturuyor. Hindistan Eşkiyaları Filminde başrolü; Firangi karakterini canlandıran Hint sinemasının en büyük isimlerinden birisi olan Aamir Khan oynuyor. Filmde ki diğer oyuncular ise; Suraiyya karakterini canlandıran Katrina Kaif, Khudabaksh karakterini canlandıran Amitabh Bachchan, John Clive karakterini canlandıran Lloyd Owen ve Zafira karakterini canlandıran Fatima Sana Shaikh paylaşıyor.
  • 2018
  • Hindistan
  • 1.248
  • 0
Katrina Kaif Haberleri
Aamir Khan'ın yeni filmi Hindistan Eşkiyaları 30 Kasım 2018 tarihinde Türk Sinema salonlarında boy göstermeye başlayacak. Ünlü aktörün hayranları film için sabırsızlanıyor.
 •   430
 •   0
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.