İbrahim Kalkan

 1. Yaralı Keklik
  Tüm Bilgiler
  Yaralı Keklik Dram, Fragmanlar 
  Yaralı Keklik Film Özeti ve Detayları: Küçük bir çocuğun kardeşine verdiği sözü tutmak için verdiği mücadeleye odaklanıyor. Küçük bir çocuk olan Veysel, hasta kız kardeşini mutlu etmek için elinden gelen herşeyi yapar. Dedesiyle köyde gezintiye çıkan Veysel, tesadüfen yaralı bir keklik bulur. Kekliği iyileştirmek isteyen Veysel, onu eve getirir. Yaralı kekliği gören Veysel'in kız kardeşi onun haline çok üzülür ve ağabeyinden kendisine bir söz vermesini ister. Veysel kız kardeşini kıramaz ve ona kekliği iyileştirdikten sonra salacağına dair bir söz verir. Bu esnada küçük kızın durumu birden ağırlaşır ve apar topar hastaneye kaldırılır. Kardeşinin iyileşeceğine tüm kalbiyle inanan Veysel, onun eve döneceği günü sabırsızlıkla beklerken, kız kardeşine verdiği sözü tutmak içinde harekete geçer.Yaralı Keklik filminde yönetmen koltuğuna Taner Tunç oturuyor. Filmde başrolleri ise; Alper Pehlivan, Emir Öner, İbrahim Kalkan, Hüseyin Erkanlı ve Dilek Canbay paylaşıyor.
  • 2019
  • Türkiye
  • 1.189
  • 0
  Güller
  Tüm Bilgiler
  Güller Dram, Fragmanlar 
  Güller Film Özeti ve Detayları: Ali Osman henüz 12 yaşındadır ve Türkiye’nin siyasi olarak en kırılgan döneminde yaşam sürer. Oldukça utangaç bir çocuk olan Ali Osman, aynı zamanda kekemedir. Eğitim almak için köydeki ailesinin yanından ayrılmak zorunda kalan küçük çocuk, şehirde yatılı bir okula başlar. 28 Şubat süreci başladığında yurtlar erken tatile girmiş, aynı köyden Serdar isimli arkadaşı ile köye dönüş için yola çıkmıştır. Ali Osman ve Serdar’a yolculukları esnasında köyden can sıkıcı bir haber gelir. Ali, platonik aşk beslediği Güller’in köydeki okulda öğretmenlik yapan babasının soruşturmaya tabi tutulduğunu ve bu yüzden köyden taşınma kararı aldığı haberini alır. Ali yolda olan bitenleri kafasında canlandırmaya çalışırken, asıl telaşı ise sevdiği kız Güller’i bir daha göremeyecek olmasıdır.Güller filminde yönetmen koltuğuna Mehmet Gün oturuyor. Filmde başrolleri ise; Emirhan Can Ala, İbrahim Kalkan, Deniz Oral,i Nail Demir ve Zeynep Aytek Emin paylaşıyor.
  • 2019
  • Türkiye
  • 1.256
  • 0
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.