Harry Shum Jr.

Doğum Tarihi: 28 Nisan 1982

Harry Shum Jr. Nereli? : Limon / Kosta Rika

Harry Shum Jr. kimdir? : Kareograf, Sinema ve Dizi Oyuncusu, Dansçı ve Şarkıcı.

Ünlü oyuncu çok iyi derece de İngilizce, İspanyolca ve Çince konuşabilmektedir. Babası Guangzhou, annesi ise Hong Kong'ludur.

 1. Cehennem Gecesi – (Burn)
  Tüm Bilgiler
  Cehennem Gecesi – (Burn) Fragmanlar, Gerilim 
  Cehennem Gecesi Film Özeti ve Detayları: Genç bir kadın olan Melinda, bir benzin istasyonunda çalışarak geçimini temin eder. Aynı benzin istasyonunda çalışan Sheila’nın sürekli gölgesinde kalmaktan bıkan Melinda’nın yaşamı bir gün benzin istasyonunu silahlı bir adamın basmasıyla tamamen değişir. Benzin istasyonunu basan Billy oldukça çaresiz bir adamdır ve acilen nakit paraya ihtiyacı vardır. Genç adam istasyonda hem Sheila’yı, hemde Melinda’yı rehin alır. Soyguncunun boşluğunu yakalayan Melinda, onun hiç beklemediği bir anda Billy’yi etkisiz hale getirir. Olaya tanık olan herkes Melinda’nın Billy’yi polise teslim etmesini beklerken, genç kadının Billy ile ilgili başka planları vardır.Burn filminde yönetmen koltuğuna Mike Gan oturuyor. Filmde başrolleri ise; Melinda karakterini canlandıran Tilda Cobham-Hervey, Billy karakterini canlandıran Josh Hutcherson, Sheila karakterini canlandıran Suki Waterhouse ve Perry karakterini canlandıran Shiloh Fernandez paylaşıyor.
  • 2019
  • ABD
  • 1.551
  • 0
  Kaçış Planı 3 – (Escape Plan: The Extractors)
  Tüm Bilgiler
  Kaçış Planı 3 – (Escape Plan: The Extractors) Aksiyon, Fragmanlar 
  Kaçış Planı 3 Film Özeti ve Detayları: Hong Kong’da yer alan büyük bir teknoloji güvenlik firmasının uzmanlığını yürüten bir adamın kızı kaçırılır. İlk başta vak’a sıradan bir fidye isteme olayı olarak görülür. Kızın sağ ve zarar görmemiş bir şekilde kurtarılması için güvenlik uzmanı olan Ray Breslin ve ekibinden yardım istenir. Ray Breslin olayı araştırıp, derinlere indikçe kızı kaçıranların eski düşmanlarından birinin acımasız oğlu olduğunu öğrenir. Genç kızın tutulduğu yer Letonya’da yer alan "Şeytan'ın İstasyonu" olarak bilinen çok büyük ve zorlu bir hapishanedir. Ekip harekete geçtikten sonra sıradışı bir olay daha gerçekleşir. Ray Breslin’in kız arkadaşı da kaçırılır ve aynı hapishaneye götürülür. Ray ve ekibinin artık kurtarması gereken iki kadın vardır. Ancak bu çok zorlu bir görevdir. Karşılarında ki düşman tam bir sadisttir.Escape Plan: The Extractors filminde yönetmen koltuğuna John Herzfeld oturuyor. Filmde başrolleri ise; Ray Breslin karakterini canlandıran Sylvester Stallone, Trent DeRosa karakterini canlandıran Dave Bautista, Bao karakterini canlandıran Harry Shum Jr., Hush karakterini canlandıran 50 Cent, Shen karakterini canlandıran Zhang Jin, Abigail Ross karakterini canlandıran Jaime King ve Daya Zhang karakterini canlandıran Melise paylaşıyor.
  • 2019
  • ABD,Çin
  • 1.550
  • 0
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.