Gökhan Tevek

 1. Aslan Parçam
  Tüm Bilgiler
  Aslan Parçam Dram, Fragmanlar 
  Aslan Parçam Film Özeti ve Detayları: Rahatsızlığı olan Ali için herşeyi yapmayı göze alan abisi Zeki’nin hikayesini konu ediyor. Kalbinden rahatsız olan Ali’nin iyileşebilmesi için ameliyat olması şarttır. Zeki ise kardeşinin ameliyat olabilmesi için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdır. Zeki ve Ali ameliyat parasını bulmak adına Antalya’da bulunan tarlalarını satmak için İstanbul’dan yola koyulur. Ancak yolculukları esnasında iki kardeşin başına hiç beklenmedik olaylar gelir.Aslan Parçam filminde yönetmen koltuğuna Okan Ege Ergüven oturuyor. Filmde başrolleri ise; Hacı Ali Konuk, Ergin Kılıkçıer, Eyüp Ergüven, Ayçe Abana ve Zeki Ocak paylaşıyor.
  • 2019
  • Türkiye
  • 2.246
  • 0
  SIFIR: Etkisiz Eleman
  Tüm Bilgiler
  SIFIR: Etkisiz Eleman Fragmanlar, Komedi 
  SIFIR: Etkisiz Eleman Film Özeti ve Detayları: Kırklı yaşlara gelmiş içine kapanık birisi olan Vecdi psikolojik sorunları olan bir adamdır. Avukatlık yapan Vecdi, yaşadığı sorunlar yüzünden işinde de başarı gösteremez. Hakkını savunamayan, hiç bir konuda kimseye itirazda bulunamayan Vecdi, hayatını sürekli alttan alarak devam ettirir. Her konuda pasiflik gösteren Vecdi, içinden bulunduğu durumdan kurtulmak için eşi Gülay'dan tam destek görür. Gülay, Vecdi'yi baskı altına alarak psikoloğa gitmeye ikna eder. Psikolog ile görüşen Vecdi, içinde bulunduğu durumun ilkokul döneminde yaşadığı bir olaydan kaynaklı olduğunu öğrenir. İlkokulda matematik sınavında beklediği sonucu alamayan ve öğretmenin açıkladığı sonuca itiraz etmek için parmak kaldıran Vecdi, öğretmenin beklenmedik tepkisiyle karşı karşıya kalmıştır. Tam yirmi beş sene önce yaşanmış olan bu olay Vecdi’nin, hayatını karartmıştır. Vecdi’nin, kendine gelebilmesi için yapması gereken tek şey ise matematik öğretmenini bulup, yirmi beş yıl önce aldığı sonuca itiraz etmektir.SIFIR: Etkisiz Eleman filminde yönetmen koltuğuna Onur Aldoğan oturuyor. Filmde başrolleri ise; Vecdi karakterini canlandıran Orçun Kaptan, Gülay karakterini canlandıran Birgül Ulusoy, Talat karakterini canlandıran Ali Rıza Tanyeli ve Psikolog karakterini canlandıran Gökhan Tevek paylaşıyor.
  • 2019
  • Türkiye
  • 1.025
  • 0
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.