Furkan Düzen

Doğum Tarihi: 7 Mart 1985

Furkan Düzen Nereli? : Sakarya / Türkiye

Furkan Düzen kimdir? : Yönetmen, Senarist, Sinema Oyuncusu.

Seneler önce Balkanlardan göç etmiş bir ailenin çocuğu olan Furkan Düzen başta Youtube olmak üzere çeşitli video paylaşım sitelerinde 2014 yılından bu yana 96 adet kısa film çekerek paylaşmıştır. Youtube üzerinde Bilinmeyen isimli popüler bir kanalın hem kurucusu, hemde yöneticilerinden birisi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 2018 yılında Youtube üzerinde çekip paylaştıkları Cin Tepesi videolarını beyazperde de yayınlamaya karar veren kanal yöneticileri başarılı bir korku filminin ortaya çıkmasına da katkıda bulunmuş oldu. Furkan Düzen Sinema sektöründe oyuncu, yönetmen ve senarist olarak kendini geliştirmeye devam ettiğini, şuan için henüz ikinci bir devam filmi olmadığını, ancak 2019 yılı yapımı Araf 3: Cinler Kitabı filmi ve ismi henüz açıklanmayan başka bir korku filminde rol aldığı medyada yer almaya başladı.

 1. Araf 3: Cinler Kitabı
  Tüm Bilgiler
  Araf 3: Cinler Kitabı Fragmanlar, Gerilim 
  Araf 3: Cinler Kitabı Film Özeti ve Detayları: 2006 yılında çekilen "Araf" serisinin üçüncüsü olan "Araf 3: Cinler Kitabı" filminde yönetmen koltuğuna bir kez daha Biray Dalkıran oturuyor. Filmde başrolleri ise; Zeki karakterini canlandıran Mehmet Baştürk, Şeyda karakterini canlandıran Sevgi Akoğlu, Nihal karakterini canlandıran Çağla Erdimen, Arda karakterini canlandıran Ufuk Başar Can, Hoca karakterini canlandıran Nizamettin Özkaya, Özkan karakterini canlandıran Sercan Elikara ve Ufuk karakterini canlandıran Emre Özmen paylaşıyor. Herhangi bir aksilik olmaması durumunda ise yapımın 27 Eylül 2019 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor. Filmin konusu hakkında henüz net bir açıklama yapılmadı.
  • 2019
  • Türkiye
  • 1.150
  • 0
  Cin Tepesi
  Tüm Bilgiler
  Cin Tepesi Fragmanlar, Gerilim 
  Filmin yönetmen ve başrol oyuncuları olan Fatih Hasanoğlu ve Furkan Düzen'in başından geçen gerçek olayları konu alan yapım olan Cin Tepesi Filmi 16 Kasım 2018 tarihinde gösterime girmiştir. Paranormal olayları araştıran Fatih ve Furkan ikilisi Cinleri görüntülemek için halk arasında Cin Tepesi olarak bilinen bölgeye hızla yola koyulur. İkili araştırma yaptıkları esnada cinleri görüntülemeyi başarır. Ancak bir sorun ile karşılaşırlar ve kameraları kayıt almaz. Bunun için profesyonel bir yardım almaya karar veren Fatih ve Furkan yeni ekipleri ile beraber yeniden Cin Tepesine geri dönerler. Tüm hazırlıklarını tamamlayan iki genç için artık geri dönülmez ve beklenmedik olaylar ile karşı karşıya kalır.
  • 2018
  • Türkiye
  • 677
  • 0
Furkan Düzen Resimleri
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.