Cüneyt Cebenoyan

Doğum Tarihi: 16 Eylül 1960

Ölüm Tarihi: 3 Ağustos 2019

Cüneyt Cebenoyan Nereli? : Bilinmiyor.

Cüneyt Cebenoyan kimdir? : Gazeteci (Birgün Gazetesi Yazarı), Sinema Yazarı, Sinema Oyuncusu.

2013 yılında gösterime giren Hayatboyu ve Gözümün Nuru isimli filmlerde rol aldıktan sonra 2016 yapımı olmasına rağmen gösterime gireceği tarih belirsizliğini koruyan Dar Elbise adlı filmde de rol aldı.

 1. Dar Elbise – (Tight Dress)
  Tüm Bilgiler
  Dar Elbise – (Tight Dress) Dram, Fragmanlar 
  Dar Elbise Film Özeti ve Detayları: Lisa adında ki genç bir kız olan Fransız Moda Tasarımcısı, yakın arkadaşı Helin'in tavsiyesiyle yaşadığı kasabada bir defile yapmak için harekete geçer. Lisa, Fransa'dan dönmeden önce Helin hazırlığa başlar. İlk öncelik defile de hangi mankenler yer alacaktır. Helin bunu çözmelidir. Pek çok genç kadınla görüşen Helin, onları ikna etmek için büyük bir mücadele örneği gösterir. Ancak işi hiçte düşündüğü kadar kolay değildir. Çünkü iş sadece kadınları ikna etmekte değildir. Kadınların kocalarını, abilerini, babalarını, sevgililerini ve kardeşlerini de ikna etmesi gerekiyordur. Helin için telaş dolu bir kargaşa yaşanırken kadınlardan birisi olan Gule ortadan kaybolur. Bu andan sonra tüm hikâye Gule üzerinde yoğunlaşır.Tight Dress filminde yönetmen koltuğuna Hiner Saleem oturuyor. Filmde başrolleri ise; Tuba Büyüküstün, Véronique Wüthrich, Hazar Ergüçlü, Caner Cindoruk, Menderes Samancılar, Canan Ergüder ve Devrim Yakut paylaşıyor.
  • 2016
  • Türkiye
  • 1.259
  • 0
Cüneyt Cebenoyan Haberleri
Seydişehir-Konya karayolunun 5. kilometresinde 34 ZE 9553 plakalı Cüneyt Cebenoyan'ın yönetiminde olan otomobil başka bir otomobile çarparak kaza yaptı. Yaşanan kazada Sinema Yazarı ve Oyuncu Cüneyt Cebenoyan hayatını kaybederken eşi Ayşegül Cebenoyan yaralı olarak kurtarıldı.
 •   1.111
 •   0
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.