Burak Alkaş

 1. Muhteşem Üçlü
  Tüm Bilgiler
  Muhteşem Üçlü Fragmanlar, Komedi 
  Muhteşem Üçlü Film Özeti ve Detayları: Birbirinden sakar üç arkadaş olan Ömer, Murat ve Yavuz'un komik maceralarını konu ediyor. Murat, çalıştığı hiç bir işte dikiş tutturamayan bir adamdır. Yavuz saflığı ile bilinir ve bir tamircinin yanında kalfa olarak çalışır. Tıpkı Yavuz gibi saflığı ile bilinen Ömer ise laftan anlamayan birisidir. Yaptıkları sakarlıklar yüzünden oturdukları mahallede “Muhteşem Üçlü” ünvanını kazanan üç arkadaşın başından türlü türlü komik maceralar geçer. Fakir ama herkesin birbirine her konuda destek olduğu bir mahallede yaşayan üç arkadaşın başına sakarlıkları yüzünden gelmedik şey kalmaz.Muhteşem Üçlü filminde yönetmen koltuğuna Mahmut Kaptan oturuyor. Filmde başrolleri ise; Kemal Uçar, Deniz Gürzumar, Burak Alkaş ve Aybike Turan oturuyor.
  • 2019
  • Türkiye
   • 1.677
   • 0
   Çift’lik Bank: Tosun Firarda
   Tüm Bilgiler
   Çift’lik Bank: Tosun Firarda Fragmanlar, Komedi 
   Tosun ve Cenk hayatları geçirdikleri bir trafik kazası sonucunda aylarca aynı odayı paylaştıkları bir hastane de kesişir. İkili birbirini çok sevmiştir ve sıkı arkadaş olmuştur. Tosun kaza sonucunda kol ve ellerini kullanma yetisini tamamen yitirmiştir. Ancak kurnazlık ve üç kağıtçılığından hiç bir şey kaybetmemiştir. İkili hastaneden taburcu olduktan sonra aynı evde yaşamaya karar verir. Cenk, Tosun'un adeta elleri ve kolları olmuştur. Bütün işlerini saf ve iyi niyet sahibi Cenk görür. Tosun bir gün telefonda tesadüfen bir çiftlik oyunu görür. Bu onun aklına akıl almaz bir plan getirir. Cenk'in de yardımı ile Çiftlik Bank'ın kuruluş çalışmaları resmen başlamıştır. İkili kısa süre içinde büyük bir servet sahibi olur. Çift'lik Bank: Tosun Firarda Filmi 16 Kasım 2018 tarihinde gösterime girmiştir.
   • 2018
   • Türkiye
    • 670
    • 0
   Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.