Aysel Yusubova

Doğum Tarihi: 22 Eylül 1992

Aysel Yusubova Nereli? : Zakatala / Azerbaycan

Aysel Yusubova kimdir? : Tiyatro ve Sinema Oyuncusu. 2017 yılında düzenlen Tiyatro Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanmayı başardı. İlk uzun matrajlı filmi ise Aporia filmidir.

 1. Kıyamet Deneyi: Aporia
  Tüm Bilgiler
  Kıyamet Deneyi: Aporia Aksiyon, Fragmanlar 
  Kıyamet Deneyi: Aporia Film Özeti ve Detayları: Hiç kimse tarafından bilinmeyen bir grup, kasaba sakinlerini rehin alır ve üzerlerinde bir takım deneyler deneyerek felaket zincirinin başlamasına sebep olur. Deney esnasında başarısız olan deneklerin infazına karar veren grubun elinden kaçmayı başaran Arvin ve Ejla dağlaerın arkasında bir çukura saklanır. Grubun elinden kurtulan çift, ölümden kurtulduklarını sanarken, başka bir ölümcül tehlike ile karşı karşıya kalır. İndikleri çukurdan çıkmak hiç kolay birşey değildir. Mahsur kaldıkları her geçen gün çukur onların mezarı olmaya yakındır.Aporia filminde yönetmen koltuğuna Rec Revan oturuyor. Filmde başrolleri ise; Ejla karakterini canlandıran Aysel Yusubova, Arvin karakterini canlandıran Parviz İsmayilov, Armed karakterini canlandıran Mubariz Samadov ve Ron karakterini canlandıran Rahim Gojayev paylaşıyor.
  • 2019
  • Azerbaycan,Türkiye
  • 1.725
  • 0
Aysel Yusubova Resimleri
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.