Aras Bulut İynemli

Doğum Tarihi: 25 Ağustos 1990

Aras Bulut İynemli Nereli? : İstanbul / Türkiye.

Aras Bulut İynemli kimdir? : Dizi ve Sinema Oyuncusu. 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen ünlü oyuncu Beşiktaş anadolu Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği bölümünde eğitimine devam etmektedir. Ekranlarda ki deneyimini ilk olarak “Arka Sokaklar” dizisinde yaşayan Aras Bulut, 2010 ve 2013 yılları arasında ekranlarda reyting rekoru kıran “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizinde canlandırdığı Mete Akarsu karakteriyle büyük beğeni kazandı. 2013-2014 yılında ise “Muhteşem Yüzyıl” dizisiyle Şehzade Bayezid karakterine hayat verdi. 2015 yılında “Maral” dizisi ile Hazal Kaya ile başrolü paylaştı. Show Tv'de 2015-2016 yılları arasında yayınlanan “İçerde” dizisinde ki oyunculuğu ile zirveye tırmandı. Ünlü oyuncu son olarak “Çukur” dizisinde Yamaç Koçovalı karakterini canlandırıyor.

 1. 7. Koğuştaki Mucize
  Tüm Bilgiler
  7. Koğuştaki Mucize Dram, Fragmanlar 
  7. Koğuştaki Mucize Film Özeti ve Detayları: Muğla ve İstanbul’da gerçekleştirilen yapımda olaylar; Yedi yaşındaki kızıyla aynı zeka yaşına sahip bir babanın adalet arayışını konu ediyor. “Senin baban kimselere benzemez, çünkü baban seninle aynı yaşta” sloganıyla yola çıkan film, uzun süre konuşulacağa benziyor.7. Koğuştaki Mucize filminde yönetmen koltuğuna Mehmet Ada Öztekin oturuyor. Filmde başrolleri ise; Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon, İlker Aksum, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Yurdaer Okur, Sarp Akkaya, Hayal Köseoğlu ve Deniz Celiloğlu paylaşıyor.
  • 2019
  • Türkiye
  • 10.540
  • 0
Aras Bulut İynemli Haberleri
Kore filmi uyarlaması olarak yorumlayabileceğimiz 7. Koğuştaki Mucize filmi, kendi içindeki hikayesi ve yapısı ile pek çok kişiyi üzen, duygulandıran ve film boyunca ağlatan bir film. Peki filmin hikayesi nedir? Gelin hep birlikte göz atalım.
 •   1.409
 •   0
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.