Alper Rende

Doğum Tarihi: 1995

Alper Rende Nereli? : Kocaeli / İzmit / Türkiye.

Alper Rende kimdir? : Sinema Oyuncusu, Youtuber. İstanbul'da Yazılım Mühendisliği öğrencisi olan ünlü isim oyunculuğa 2013 yılında kullanmaya başladığı Vine uygulamasıyla merak saldı. Çektiği videolar kısa sürede geniş kitlelere yayılınca büyük popülerite yakaladı. "Yeni Nesil" adında ki Rock grubunun davulcusudur. İlk çektiği sinema filmi "Türk Lokumu"dur.

 1. Sar Başa
  Tüm Bilgiler
  Sar Başa Fragmanlar, Komedi 
  Sar Başa Film Özeti ve Detayları: Ünlü youtuber Alper Rende'nin başrolünü oynadığı sizleri kahkahaya boğacak bir komedi filmi olan Sar Başa 23 Ağustos 2019 tarihinde vizyonlarda boy göstermeye başlayacak. Berk Alan'ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmde Alper Rende'ye, ekranların sevilen dizisi Çocuklar Duymasın'ın Çaycı Hüseyin'i (Alparslan Özmol) ve Kemal Can Parlak eşlik ediyor. Filmde Ali Biçim, Bilge Su Işık, Naz Frambuaz ve Amir Zakaria gibi isimlerde yer alıyor.
  • 2019
  • Türkiye
  • 1.916
  • 0
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.