1. Sar Başa

  Sar Başa

  Sar Başa Film Özeti ve Detayları: Ünlü youtuber Alper Rende'nin başrolünü oynadığı sizleri kahkahaya boğacak bir komedi filmi olan Sar Başa 23 Ağustos 2019 tarihinde vizyonlarda boy göstermeye başlayacak. Berk Alan'ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmde Alper Rende'ye, ekranların sevilen dizisi Çocuklar Duymasın'ın Çaycı Hüseyin'i (Alparslan Özmol) ve Kemal Can Parlak eşlik ediyor. Filmde Ali Biçim, Bilge Su Işık, Naz Frambuaz ve Amir Zakaria gibi isimlerde yer alıyor.
  5.7
  ( Toplamda 49 oy verildi. )

      1.918

 1. Clint Eastwood İmzalı Richard Jewell Gişede Başarısız Oldu
    11 ay Önce   1.523
  Clint Eastwood İmzalı Richard Jewell Gişede Başarısız Oldu ABD Box Office rakamları belli olurken, Clint Eastwood imzalı Richard Jewell beklenen hasılatı elde edemedi.
  Kristen Stewart “Charlie’s Angels” Başarısızlığı Hakkında Sessizliğini Bozdu
    11 ay Önce   1.250
  Kristen Stewart “Charlie’s Angels” Başarısızlığı Hakkında Sessizliğini Bozdu Kristen Stewart, Elizabeth Banks'in yönetmenliğini yaptığı ve gişede başarısız olan Charlie's Angels filmiyle ilgili konuştu.
  Frozen 2, Gişede 800 Milyon Doları Geçmeyi Başardı!
    11 ay Önce   1.404
  Frozen 2, Gişede 800 Milyon Doları Geçmeyi Başardı! Disney'in animasyon filmi Frozen 2, Cuma günü açıklanan rakamlara göre gişede 800 milyon doları geçmeyi başardı.
  Robert De Niro’ya SAG Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nü DiCaprio Takdim Edecek
    12 ay Önce   1.266
  Robert De Niro’ya SAG Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nü DiCaprio Takdim Edecek Son olarak The Irishman ile izleyici karşısına çıkan usta oyuncu Robert de Niro, Sinema Oyuncuları Derneği (SAG)'ın Yaşam Boyu Başarı Ödülünü kazandı. De Niro'ya ödülü Leonardo Di Caprio takdim edecek.
  Joker Filmi’nden Beklenmedik Başarı! 1 Milyar Dolar Hasılata Ulaşabilecek Mi?
    12 ay Önce   1.443
  Joker Filmi’nden Beklenmedik Başarı! 1 Milyar Dolar Hasılata Ulaşabilecek Mi? Son zamanların en çok konuşulan filmi Joker, gişede elde ettiği başarıya bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Box Office Majo'nun paylaştığı veriye göre film, dünya çapında 1 milyar dolar gelir elde etme yolunda ilerliyor.
Background
Vizyon: 23 Ağustos 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.