1. Ölü Yatırım

  Ölü Yatırım

  Ölü Yatırım Film Özeti ve Detayları: İki erkek kardeş babalarını ani bir şekilde kaybeder. Babalarını kaybeden mezarcılık ile uğraşan iki kardeş, büyük bir vurgun yapmak için plan yapar. Film, komedinin yanında aksiyon sahneleri ile de dikkat çekiyor.
  Ölü Yatırım filminde yönetmen koltuğuna Neslihan Yıldız Alak oturuyor. Filmde başrolleri ise; Köksal Engür, Anıl Çelik, Nursel Köse, Serkan Dağlı, Ceren Kaplakarslan, Öykü Çelik, Serkan Ercan ve Seyithan Özdemir paylaşıyor.
  6.6
  ( Toplamda 36 oy verildi. )

      1.154

 1. Netflix, “V-Wars” ve “October Faction” Dizilerini İptal Etti
    7 ay Önce   1.015
  Netflix, “V-Wars” ve “October Faction” Dizilerini İptal Etti IDW Entertainment tarafından üretilen iki drama dizisi V-Wars ve October Faction ilk sezonun ardından sona erdi.
  Brad Pitt, Troy Filminin Kariyerinde Değişime Yol Açtığını Söyledi
    10 ay Önce   1.247
  Brad Pitt, Troy Filminin Kariyerinde Değişime Yol Açtığını Söyledi Hollywood'un yıldız oyuncusu Brad Pitt, Troy filminin kariyerinde belirgin bir değişime yol açtığını söyledi.
  Jake Gyllenhaal’ın “Gilded Rage”i Yıldız Kadrosuyla Geliyor!
    12 ay Önce   1.139
  Jake Gyllenhaal’ın “Gilded Rage”i Yıldız Kadrosuyla Geliyor! Jake Gyllenhaal'ın yapımcılığını üstleneceği Gilded Rage'in oyuncu kadrosu açıklandı. Gerçek bir hikayeden uyarlanacak filmde Bill Skarsgård'a Christoph Waltz ve Lily Collins eşlik edecek.
  Edward Norton’dan Netflix Çıkışı: Sinema Deneyimini Sinema Salonları Yok Etti!
    1 sene Önce   1.043
  Edward Norton’dan Netflix Çıkışı: Sinema Deneyimini Sinema Salonları Yok Etti! The Daily Beast’e röportaj veren Erward Norton, sinema deneyimini Netflix’in değil sinema salon zincirlerinin yok ettiğini ifade etti. Bu yıl Warner Bros drama filmi ‘Motherless Brooklyn’ ile izleyicilerin karşısına çıkacak olan Edward Norton röportajında sinema deneyimini Netflix’in değil, sinema salonu zincirlerinin yok ettiğini söyledi.
  “Lady and The Tramp” Yeni Fragman Yayınladı!
    1 sene Önce   1.248
  “Lady and The Tramp” Yeni Fragman Yayınladı! Disney+ (disney plas diye okuyabiliriz) olarak ön plana çıkan yeni tv platformunda 'Lady and The Tramp' filminin fragmanı da yayınlandı. Son dönemlerde büyük bir yatırım ile ilerleyen Disney+ platformu, bakalım karşımıza nasıl çıkıyor? Bu filmin fragmanı çok ilgi çekecek diyebiliriz.
Background
Vizyon: 2 Ağustos 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.