1. O İş Bende

  O İş Bende

  O İş Bende Film Özeti ve Detayları: Mert çok zengin bir iş adamının oğludur. Herkes tarafından imrenilen bir hayata sahip olan Mert, hayatında istediği her şeye kolayca sahip olur. Ancak babasının iflası ile genç adamın hayatı adeta kabusa döner. Sadece babasının iflas etmesi değil, aynı zamanda rahatsızlık geçirmesi Mert için hayatı çekilmez bir hale getirir. Babasının tüm borçlarını kendi üstüne alan Mert, borçları ödeyebilmek için kendisini türlü maceraların içinde bulur.
  O İş Bende filminde yönetmen koltuğuna Haydar Işık oturuyor. Filmde başrolleri ise; Nilay Toprak, Doğuş, Nez Demir, Betül Demirkaya, Metin Keçeci, Erdi Ünver ve Selahattin Taşdöğen paylaşıyor.
  7.0
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      322

 1. Martin Scorsese: Belki The Irishman Son Filmim Olabilir
    5 ay Önce   1.028
  Martin Scorsese: Belki The Irishman Son Filmim Olabilir The Guardian'a açıklamalarda bulunan yönetmen Martin Scorsese, The Irishman'in son filmi olabileceğini söyledi.
  “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” Oyuncuları “Aman Reis Duymasın” Filminde
    9 ay Önce   1.472
  “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” Oyuncuları “Aman Reis Duymasın” Filminde ATV ekranlarında yayınlanan ekranların seyting rekorları kıran sevilen dizisi "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz"ın oyuncu kadrosunun oluşturduğu kahkaha tufanı "Aman Reis Duymasın" beyaz perde karşısına çıkmak için gün sayıyor.
  ‘Omar ve Biz’e Varşova’da En İyi Film Ödülü
    8 ay Önce   1.195
  ‘Omar ve Biz’e Varşova’da En İyi Film Ödülü İki göçmene komşu olan emekli bir komutanın hikayesini konu alan 'Omar ve Biz' Varşova Film Festivali'nden 'En İyi Film Ödülü'yle döndü.
Background
Vizyon: 19 Nisan 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.