1. Laz Kit

  Laz Kit

  Laz Kit Film Özeti ve Detayları: Amerika'dan, Türkiye'ye gelerek küçük bir köye yerleşen genç ve güzel bir kadının hikayesini konu ediyor. Amerika'dan Türkiye'ye gelen Kalemiti Ceyn, küçük bir köye yerleşir ve akabinde hiç beklemediği durumlarla karşı karşıya kalır. Tarlaya giden genç kadın, tarlada erkeklerin saldırısı ile karşılaşır. Peşine düşen erkeklerden kaçmaya çalışan Ceyn, köy meydanına kadar gelir ve burada Deli Kadir tarafından erkeklerden kurtarılır. Ama olaylar bu şekilde son bulmayacaktır.
  Laz Kit filminde yönetmen koltuğuna Yusuf Atıcı ve Zeki Akıncı ikilisi oturuyor. Filmde başrolleri ise; Kalemiti Ceyn karakterini canlandıran Tuğba Özay, Deli Kadir karakterini canlandıran Sedat Kapurtu, Dost Elver, Sinan Bengier ve Ahmet Çelik paylaşıyor.
  5.4
  ( Toplamda 24 oy verildi. )

      2.425

 1. Guy Ritchie’nin Yeni Uyarlama Filmi “Cash Truck”ın Oyuncu Kadrosu Belli Oldu!
    11 ay Önce   896
  Guy Ritchie’nin Yeni Uyarlama Filmi “Cash Truck”ın Oyuncu Kadrosu Belli Oldu! Britanyalı yönetmen Guy Ritchie'nin “Cash Truck” isimli yeni uyarlama filminde oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı.
  Karayip Korsanları’nın Yeni Filmi İçin Hazırlıklara Başlandı!
    12 ay Önce   1.471
  Karayip Korsanları’nın Yeni Filmi İçin Hazırlıklara Başlandı! 2017 yılında beşinci filmi ile izleyicilerin karşısına çıkan Karayip Korsanları'nın yeni filmiyle ilgili gelişmeler ortaya çıktı. Disney, yeni film için Chernobyl dizisinin yaratıcısı Craig Mazin ile anlaştı.
  Child’s Play Filminden Orjinal Fragman
    2 sene Önce   560
  Child’s Play Filminden Orjinal Fragman 1988 yılında ilk gösterime girdiği dönemde büyük ilgi gören ”Child’s Play” filmi namı değer katil bebek ”Chucky” yeni versyonu ile 2019 yılında karşımıza çıkıyor.
Background
Vizyon: 27 Aralık 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.