1. Karakomik Filmler

  Karakomik Filmler

  Karakomik Filmler: 2 Arada Film Özeti ve Detayları: Karakomik Filmler serisinin ilki olan Kaçamak ve 2 Arada filminin ikinci yarısı olan 2 Arada seyircisiyle 15 Mart 2019 tarihinde buluşuyor. Aynı bilet ile iki film izleme şansı sunan Karakomik Filmler dünyada da bir ilke imza atmış oldu. 2 Arada filmi Kaçamak filminden tamamen bağımsız ayrı bir film olarak dikkat çekiyor. Yönetmen ve senaristliğini Cem Yılmaz'ın yaptığı filmde başrolü usta oyuncu yine kendisi oynuyor. Filmde başrolleri; Çaycı Ayzek karakterini canlandıran Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Ozan Güven, Neco karakterini canlandıran Necip Memili, Can Yılmaz, Cemre Ebuzziya, Cem Davran, Nilperi Şahinkaya ve İbrahim karakterini canlandıran Özkan Uğur paylaşıyor.
  7.3
  ( Toplamda 126 oy verildi. )

      7.907

 1. Cem Yılmaz İmzalı Karakomik Filmler 2’den Teaser Geldi!
    7 ay Önce   1.770
  Cem Yılmaz İmzalı Karakomik Filmler 2’den Teaser Geldi! Karakomik Filmler: Deli ve Emanet'ten yeni teaser yayınlandı.
  Karakomik Filmler 2: Deli ve Emanet’ten İlk Fragmanlar Geldi
    7 ay Önce   2.989
  Karakomik Filmler 2: Deli ve Emanet’ten İlk Fragmanlar Geldi Cem Yılmaz'ın imza attığı Karakomik Filmlerin ardından Karakomik Filmler: Emanet ve Deli'den iki ayrı fragman yayınlandı.
  Karakomik Filmler’in Gişe Durumu Nedir?
    10 ay Önce   1.117
  Karakomik Filmler’in Gişe Durumu Nedir? Bu senenin belki de en çok beklenen filmlerinden olan Karakomik Filmler, gişede nasıl bir başarı elde etti dersiniz? Uzun süren film maratonu ardından söyleyebiliriz ki, filmler pek izleyici tatmin etmiş gibi durmuyor.
Background
Vizyon: 18 Ekim 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Pınar 3 Kasım 2019 03:57:20

  sinemada izleme fırsatı buldum açıkçası beklentimi karşılamadı

 2. avatar
    Ayhan 11 Aralık 2019 02:31:41

  Umarım ikinci Karakomik Filmlerde bunun gibi kötü olmaz.

 3. avatar
    Helen 19 Aralık 2019 17:53:28

  Cem Yılmaz’dan beklemediğim bir perfonmans olmuş. Umarım ikinci filmde aynı senaryo ile karşılaşmayız.

 4. avatar
    Adil 6 Mayıs 2020 18:31:48

  İkincisini merak ediyorum ilk filmi sınıfta kaldı ikinciyi izleme fırsatını henüz bulamadım

Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.