1. Karakomik Filmler: Kaçamak

  Karakomik Filmler: Kaçamak

  Karakomik Filmler: Kaçamak Film Özeti ve Detayları: NuLook ve CMYLMZ Fikirsanat ortak yapımı olan Cem Yılmaz'ın yazıp, yönettiği ve başrolünü oynadığı Karakomik Filmler serisinin ilkinin ilk yarısı olan Kaçamak 18 Ocak 2019 tarihinde gösterime giriyor. Dört kafadar arkadaş çıktıkları detoks tatilinde birbirinden komik olaylar ile karşı karşıya kalıyor. Başrollerde Alpay karakterini canlandıran Cem Yılmaz'a Nevzat karakterini canlandıran Zafer Algöz, İbrahim karakterini canlandıran Özkan Uğur, Neco karakterini canlandıran Necip Memili, Nilperi Şahinkaya ve Can Yılmaz eşlik ediyor.
  8.3
  ( Toplamda 132 oy verildi. )

      2.872

 1. Cem Yılmaz İmzalı Karakomik Filmler 2’den Teaser Geldi!
    10 ay Önce   1.779
  Cem Yılmaz İmzalı Karakomik Filmler 2’den Teaser Geldi! Karakomik Filmler: Deli ve Emanet'ten yeni teaser yayınlandı.
  Karakomik Filmler 2: Deli ve Emanet’ten İlk Fragmanlar Geldi
    11 ay Önce   3.031
  Karakomik Filmler 2: Deli ve Emanet’ten İlk Fragmanlar Geldi Cem Yılmaz'ın imza attığı Karakomik Filmlerin ardından Karakomik Filmler: Emanet ve Deli'den iki ayrı fragman yayınlandı.
Background
Vizyon: 18 Ekim 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.