1. Karakomik Filmler 2

  Karakomik Filmler 2

  Karakomik Filmler 2: Deli - Emanet Ünlü showmen Cem Yılmaz'ın Karakomik Filmler serisinin son halkası olan Deli - Emanet filminde yönetmen koltuğuna bir kez daha Cem Yılmaz oturuyor. Filmde başrolleri Cem Yılmaz, Çağlar Çorumlu, Saba Tümer, Necip Memili, Özge Özpirinçci ve Tülin Özen paylaşıyor.
  7.5
  ( Toplamda 73 oy verildi. )

      11.778

 1. Cem Yılmaz İmzalı Karakomik Filmler 2’den Teaser Geldi!
    6 ay Önce   1.768
  Cem Yılmaz İmzalı Karakomik Filmler 2’den Teaser Geldi! Karakomik Filmler: Deli ve Emanet'ten yeni teaser yayınlandı.
  Karakomik Filmler 2: Deli ve Emanet’ten İlk Fragmanlar Geldi
    6 ay Önce   2.968
  Karakomik Filmler 2: Deli ve Emanet’ten İlk Fragmanlar Geldi Cem Yılmaz'ın imza attığı Karakomik Filmlerin ardından Karakomik Filmler: Emanet ve Deli'den iki ayrı fragman yayınlandı.
  Karakomik Filmler’in Gişe Durumu Nedir?
    8 ay Önce   1.115
  Karakomik Filmler’in Gişe Durumu Nedir? Bu senenin belki de en çok beklenen filmlerinden olan Karakomik Filmler, gişede nasıl bir başarı elde etti dersiniz? Uzun süren film maratonu ardından söyleyebiliriz ki, filmler pek izleyici tatmin etmiş gibi durmuyor.
Background
Vizyon: 17 Ocak 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.