1. Her Şey Çok Güzel Olacak

  Her Şey Çok Güzel Olacak

  Her Şey Çok Güzel Olacak Film Özeti ve Detayları: Altan ve Nuri kardeşler üç yıldır görüşmemektedir. Nuri karıştığı gereksiz bir kavga sonucunda Altan ile yeniden karşılaşır. İki kardeş içinde bu karşılaşma tam bir sürpriz olur. İki kardeşinde karakterleri birbirine tam zıttır. Ancak kader onlara bir oyun oynar ve başlarına türlü belalar alırlar. Altan ve Nuri soluğu güneye doğru giderek alır.
  Her Şey Çok Güzel Olacak filminde yönetmen koltuğuna Ömer Vargı oturuyor. Filmin başrollerini ise; Altan karakterini canlandıran Cem Yılmaz, Nuri karakterini canlandıran Mazhar Alanson, Ayla karakterini canlandıran Ceyda Düvenci ve Cevat karakterini canlandıran Selim Naşit Özcan paylaşıyor.
  7.8
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      258

 1. Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Filminin İlk Fragmanı
    8 ay Önce   887
  Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Filminin İlk Fragmanı Filmde başrolleri ve küçüklüğünü 3 ayrı isim oynayacak olup, bunlardan birisi küçüklüğünden başlayıp genç hali ve benzerliğiyle dikkat çeken oyuncu Hayat Van Eck olacak. Hayat Van Eck ile beraber diğer iki minik oyuncuyu da filme hazırlayan isim ise abisi Naim Süleymanoğlu gibi milli gurumuz olan Muharrem Süleymanoğlu’dur. Böylelikle filmde kendisinden de bir şeyler görme fırsatımız olacak.
  Romantik Film Severler için En İyi Öneriler
    1 sene Önce   329
  Romantik Film Severler için En İyi Öneriler Romantizmi sevenlere müjde! Sizlere en romantik bulunan filmlerden derleme yaptık!
  Yakında Vizyona Girecek En İyi Animasyon Filmleri
    1 sene Önce   429
  Yakında Vizyona Girecek En İyi Animasyon Filmleri Yakın zaman içerisinde vizyona girecek en iyi animasyon filmlerini sizler için listeledik.
  Spor Tutkunlarının Mutlaka İzlemesi Gereken Filmler
    1 sene Önce   230
  Spor Tutkunlarının Mutlaka İzlemesi Gereken Filmler Siz de spor tutkunu musunuz? Spor konulu en iyi filmleri sizler için derledik!
Background
Vizyon: 27 Kasım 1998
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.