1. Geçmiş Olsun

  Geçmiş Olsun

  Geçmiş Olsun Film Özeti ve Detayları: Saffet adında ki genç adam, sevdiği kız Tuğba’ya kavuşmak için her türlü fedakârlığı yapmaya hazırdır. Tuğba’nın kalbini kazanmak için her yolu deneyen Saffet, sonunda bunu başarır. İlişkilerini yoluna koyan çift evlilik hazırlığı yapmaya başladığı esnada Tuğba’nın erkek kardeşi Tarık’ın yaptığı bir ahmaklık sonucu hem kendini, hemde Saffet’i komaya sokar. Saffet, Tuğba’ya o kadar aşpıktır ki, duymuş olduğu aşk komadan çıkmasına sebep olur. Saffet, üç yıl aradan sonra komadan çıkar. Artık Tuğba ile evlenmesinin önünde hiç bir engel olmadığını düşünür. Ancak bu esnada dünya insanlığının yok olduğunu öğrenir. Saffet, komadayken dünyaya yayılmış olan ölümcül bir virüs insanlığın neredeyse tamamının yok olmasına sebep vermiştir. Yaşayan insanların arasında birinin Tuğba olduğunu öğrenen Saffet hiç vakit kaybetmeden sevdiği kadını bulmak için yola koyulur.
  Geçmiş Olsun filminde yönetmen koltuğuna Hasan Doğan oturuyor. Filmde başrolleri ise; Saffet karakterini canlandıran Toygan Avanoğlu, Tarık karakterini canlandıran Cihan Şimşek, Tuğba karakterini canlandıran Müge Boz ve Alper Saldıran paylaşıyor.
  6.5
  ( Toplamda 29 oy verildi. )

      1.017

 1. Beren Saat’li Atiye Dizisinden Yeni Fragman Yayınlandı!
    7 ay Önce   1.422
  Beren Saat’li Atiye Dizisinden Yeni Fragman Yayınlandı! 27 Aralık tarihinde Netflix Platformunda izleyici ile buluşacak olan Atiye Dizisinden 1. Bölüm Yeni Fragman izleyicisinin beğenisine sunuldu.
  Netflix’in Yeni Dizisi Atiye’den Fragman Yayınlandı
    7 ay Önce   1.638
  Netflix’in Yeni Dizisi Atiye’den Fragman Yayınlandı Netflix'in orijinal yapımlarından Beren Saat başrollü Atiye dizisinden ilk fragman paylaşıldı. Dizi 27 Aralık'ta Netflix'te izleyicilerle buluşacak.
Background
Vizyon: 28 Haziran 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.