1. Flower

  Flower

  Asi tavırları ve hazır cevaplığı ile herkese gına getirtmeyi başaran on yedi yaşındaki lise öğrencisi Erica Vandross, Los Angeles'a bağlı San Fernando Vadisinde eşinden ayrılmış olan annesi Laurie ve yeni sevgilisi olan Bob ile aynı evde yaşamaktadır. Bob'un bir oğlu vardır ve bir süre rehabilitasyon merkezinde kalmıştır. Onun eve geri dönmesi Erica'nın hayatını iyice çekilmez bir duruma sokmuştur. Üvey abisi ve yakın arkadaşları Erica'yı gaza getirirler. Lise öğretmeni olan Will'in çok gizli bir sırrını öğrenen Erica, bu sırrı ifşa eder. Ama liseli gençlerin bu tutumu eğlence amaçlı görünse de önlenemez ve tahmin edilemeyecek nitelikte çığ gibi büyüyerek devam eder.
  6.7
  ( Toplamda 6 oy verildi. )

      1.058

 1. Martin Scorsese’nin “Killers of The Flower Moon” Filminin Çekimleri 2021’de Başlayacak
    2 ay Önce   9
  Martin Scorsese’nin “Killers of The Flower Moon” Filminin Çekimleri 2021’de Başlayacak Martin Scorsese'nin salgın nedeniyle ertelenen Killers of The Flower Moon uyarlamasının çekimleri için yeni bir tarih belirlendi. 2021 Şubat ayında filmin çekimleri başlayacak.
  Martin Scorsese’nin “Killers of the Flower Moon” Filminin Çekimlerine Mart 2020’de Başlanacak
    11 ay Önce   1.134
  Martin Scorsese’nin “Killers of the Flower Moon” Filminin Çekimlerine Mart 2020’de Başlanacak Martin Scorsese'nin Leonardo Di Caprio ve Robert De Niro başrollü yeni filmi Killers of the Flower Moon'un çekimlerine ilkbaharda başlanacak.
  Martin Scorsese, Yeni Projeler İçin Apple İle Anlaşma İmzaladı
    2 ay Önce   7
  Martin Scorsese, Yeni Projeler İçin Apple İle Anlaşma İmzaladı Şimdilerde Leonardo Di Caprio ve Robert De Niro'yu bir araya getirecek olan Killers of The Flower Moon'un hazırlıkları ile meşgul olan Martin Scorsese, Apple ile büyük bir anlaşma imzaladı.
  Robert De Niro, David O. Russell’ın Filminde Rockefeller’ı Canlandıracak
    9 ay Önce   1.019
  Robert De Niro, David O. Russell’ın Filminde Rockefeller’ı Canlandıracak Robert De Niro'nun, David O.Russell'ın John D. Rockefeller'ın hayatını anlatacağı biyografi filminde rol alacağı iddia ediliyor.
  Robert De Niro’ya SAG Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nü DiCaprio Takdim Edecek
    11 ay Önce   1.265
  Robert De Niro’ya SAG Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nü DiCaprio Takdim Edecek Son olarak The Irishman ile izleyici karşısına çıkan usta oyuncu Robert de Niro, Sinema Oyuncuları Derneği (SAG)'ın Yaşam Boyu Başarı Ödülünü kazandı. De Niro'ya ödülü Leonardo Di Caprio takdim edecek.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.