1. Feride

  Feride

  Feride Film Özeti ve Detayları: Terzilik yaparak geçimini temin eden Feride, tam olarak kahraman kostümleri imal eden bir atölyede çalışır. Tam bir emek hırsızı olan parnonua baş kaldıran Feride, bununlada yetinmeyerek moda devlerine kafa tutar.
  Feride filminin yönetmen koltuğuna Zeynep Çamcı ve Ali Yorgancıoğlu ikilisi oturuyor. Filmde başrolleri ise; Feride karakterini canlandıran Zeynep Çamcı, Ersin Korkut, Barış Yıldız, Anıl Tetik, Osman Akça ve Ceren Taşçı paylaşıyor.
  6.3
  ( Toplamda 25 oy verildi. )

      2.569

 1. Zeynep Çamcı’nın ‘Feride’ Filminden Renkli Kareler!
    8 ay Önce   992
  Zeynep Çamcı’nın ‘Feride’ Filminden Renkli Kareler! Zeynep Çamcı'nın başrolünde yer aldığı komedi filmi 'Feride' den renkli kareler paylaşıldı.
  Hayal Köseoğlu ve Burak Tozkoparan’lı “Sesinde Aşk Var”dan Fragman Var!
    11 ay Önce   1.238
  Hayal Köseoğlu ve Burak Tozkoparan’lı “Sesinde Aşk Var”dan Fragman Var! Hayri Aslan’ın yapımcılığını üstlendiği, Tufan Boran’ın kaleminden çıkıp, Osman Taşçı’nın yönetmen koltuğuna oturduğu, Hayal Köseoğlu ve Burak Tozkoparan ikilisinin başrolünü oynadığı “Sesinde Aşk Var” filminden ilk fragman proje uygulayıcısı “Limon Film” tarafından yayınlandı.
Background
Vizyon: 24 Ocak 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.