1. Eltilerin Savaşı

  Eltilerin Savaşı

  Eltilerin Savaşı Film Özeti ve Detayları: Gizem ve Sultan adında ki iki elti arasında yaşanan bitmek bilmeyen komik çekişmelere ve aralarında geçen muhteşem rekabeti konu ediyor. İki elti olan Gizem ve Sultan, sosyal medyaya olan düşkünlükleri ie tanınırlar. İki eltinin evliliğe bakış açıları ve aile kurmaya çalışırlarken başlarından geçen komik olaylar anlatılıyor.
  Eltilerin Savaşı filminde yönetmen koltuğuna Onur Bilgetay oturuyor. Filmde başrolleri ise; Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu paylaşıyor.
  6.8
  ( Toplamda 25 oy verildi. )

      2.773

 1. Eltilerin Savaşı Filminden Fragman Yayınlandı!
    5 ay Önce   2.202
  Eltilerin Savaşı Filminden Fragman Yayınlandı! Gupse Özay ve Merve Dizdar'ın başrollerini paylaştığı Eltilerin Savaşı filminden fragman yayınlandı.
  “Bayi Toplantısı”nın Gişedeki Liderliği Devam Ediyor!
    2 ay Önce   1.213
  “Bayi Toplantısı”nın Gişedeki Liderliği Devam Ediyor! 21 Şubat 2020 tarihinde vizyonlarda boy göstermeye başlayan İbrahim Büyükak, Onur Buldu ve Büşra Pekin'li Bayi Toplantısı, bu hafta sonu en çok izlenen film oldu.
Background
Vizyon: 31 Ocak 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.