1. Bayi Toplantısı

  Bayi Toplantısı

  Bayi Toplantısı Film Özeti ve Detayları: Üç beyaz eşya satıcısı, üç günlük bir bayi toplantısı için Anadolu'dan İstanbul'a gelir. Bayi toplantısında yolları kesişen üçlü hayatlarının en karmaşa dolu günlerini geçirecektir. Namık, Sadık ve Adem üçlüsü, beklenmedik şekilde mafya ile karşılaşır ve bir soygun olayına karışır. Büyük tehlike içine giren üçlü mafyalarla mücadele etmek zorunda kalırlar.
  Bayi Toplantısı filminde yönetmen koltuğuna Bedran Güzel oturuyor. Filmde başrolleri ise; İbrahim Büyükak, Doğu Demirkol, Büşra Pekin ve Onur Buldu paylaşıyor.
  Dağıtım Şirketi: CJ Entertainment Turkey
  6.9
  ( Toplamda 42 oy verildi. )

      4.289

 1. “Bayi Toplantısı”nın Gişedeki Liderliği Devam Ediyor!
    3 hafta Önce   1.201
  “Bayi Toplantısı”nın Gişedeki Liderliği Devam Ediyor! 21 Şubat 2020 tarihinde vizyonlarda boy göstermeye başlayan İbrahim Büyükak, Onur Buldu ve Büşra Pekin'li Bayi Toplantısı, bu hafta sonu en çok izlenen film oldu.
  İbrahim Büyükak’lı “Bayi Toplantısı”ndan Fragman Yayınlandı!
    2 ay Önce   2.130
  İbrahim Büyükak’lı “Bayi Toplantısı”ndan Fragman Yayınlandı! İbrahim Büyükak'ın senaryosuna imza attığı Bayi Toplantısı filminden fragman yayınlandı.
Background
Vizyon: 21 Şubat 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.