1. Baba Parası

  Baba Parası

  Baba Parası Film Özeti ve Detayları: Türkiye'nin en zengin iş adamlarından birisi ölmüştür ve pek çok gayri meşru çocuğu vardır. İşte bu adamın çocuğu olduğunu öğrenen kardeşler, babalarından kendilerine kalan mirası almak için harekete geçer. Kardeşler arasında çok zengin, çok fakir, siyah ve beyaz renkli, köylü, profesör, cahil, Hristiyan ve Müslüman her çeşit insan vardır. Tüm kardeşleri biraraya getiren baba mirası ise içlerinden sadece birisine kalacaktır. O da içlerinde en kötüsü hangisi ise ona! Devasa büyüklükteki kasa da babalarının mirası vardır ve bu kasanın şifresini ancak babaları gibi aç gözlü, düzenbaz, acımasız, zeki ve uçarı olan kardeş bulabilecektir. Şifreyi bulmak için adeta yarışa giren kardeşler, para için bir insanın ne kadar ileri gidebileceğini en komik hallerle gözler önüne serecekler.
  Baba Parası filminde yönetmen koltuğuna Selçuk Aydemir oturuyor. Filmde başrolleri ise; Ahmet Kural, Murat Cemcir, Ayhan Taş, Rasim Öztekin, Devrim Yakut ve Yağmur Tanrısevsin paylaşıyor.
  7.5
  ( Toplamda 42 oy verildi. )

      18.318

 1. Netflix, BKM Ortaklığı ile Hazırlanan Yeni Dizi 50M2’yi Duyurdu
    9 ay Önce   1.620
  Netflix, BKM Ortaklığı ile Hazırlanan Yeni Dizi 50M2’yi Duyurdu Netflix, Selçuk Aydemir ve Burak Aksak tarafından üretilecek yeni Türk dizisi 50m2'yi duyurdu.
Background
Vizyon: 1 Ocak 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Hikmet 3 Ocak 2020 21:04:03

  Bu ikili mükemmel yine çok eğlenceli bir film çıkarmışlar ortaya gülmek isteyenler mutlaka sinemaya gitmeli tüm stresinizi atacaksiniz

 2. avatar
    Gulsah 3 Ocak 2020 21:06:59

  Çok beğendim söyleyemem ama yinede vakit geçirmek ve gülmek isteyenler için ideal bir yapim

Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.