1. 9 Kere Leyla

  9 Kere Leyla

  9 Kere Leyla Film Özeti ve Detayları: Adem ve Leyla çifti yıllar boyu evli kalmış evlilikleri boyunca da oldukça mutlu olmuşlardır. Ama çiftin evliliği bir süre sonra beklenmedik bir şekilde çıkmaza girer. İlk günden beri duymuş oldukları heyecanı her ikisi de kaybetmiştir. Adem, hal böyle olunca kalbini yeniden heyecana sokan bir sevdaya tutulur. Nergis isimli bir kadınla tanışan Adem, Nergis'e deliler gibi aşık olur ve her saniye onu düşünmeden yapamaz hale gelir. Ama Adem'in çok büyük bir sorunu vardır. Aşık olduğu Nergis, kendisine kurduğu tek kişilik bir yaşamdan başka bir yaşama geçmeye hiçte niyeti yoktur.
  Dokuz Kere Leyla filminde yönetmen koltuğuna Ezel Akay oturuyor. Filmde başrolleri ise; Leyla karakterini canlandıran Demet Akbağ, Adem karakterini canlandıran Haluk Bilginer, Nergis karakterini canlandıran Elçin Sangu, Mahdum karakterini canlandıran Fırat Tanış ve Haris karakterini canlandıran Alican Yücesoy paylaşıyor.
  6.9
  ( Toplamda 44 oy verildi. )

      4.898

 1. Ezel Akay İmzalı “9 Kere Leyla”nın İlk Uzun Fragmanı Yayında!
    8 ay Önce   1.509
  Ezel Akay İmzalı “9 Kere Leyla”nın İlk Uzun Fragmanı Yayında! 20 Mart 2020 tarihinde gösterime girecek olan Ezel Akay'ın yeni filmi "9 Kere Leyla"dan uzun matrajlı ilk fragman izleyicisinin beğenisine sunuldu.
  Ezel Akay’ın Haluk Bilginer’li Yeni Filmi “Dokuz Kere Leyla”dan İlk Görseller!
    9 ay Önce   1.338
  Ezel Akay’ın Haluk Bilginer’li Yeni Filmi “Dokuz Kere Leyla”dan İlk Görseller! Ezel Akay'ın yeni filmi "Dokuz Kere Leyla"dan yeni yeni görseller yayınlandı.
  Türkiye’de Corona Virüs Salgını Nedeniyle Sinema Salonları Kapatılıyor
    7 ay Önce   1.510
  Türkiye’de Corona Virüs Salgını Nedeniyle Sinema Salonları Kapatılıyor İçişleri Bakanlığı, Corona virüs salgını nedeniyle Türkiye'deki sinema salonlarının bu geceden itibaren kapanması kararı aldı.
  Corona Virüs Salgını Nedeniyle Gösterimi Ertelenen Filmler
    7 ay Önce   1.509
  Corona Virüs Salgını Nedeniyle Gösterimi Ertelenen Filmler Dünya genelini etkileyen Corona virüs salgını nedeniyle birçok film ve etkinlik için erteleme kararı alındı.
Background
Vizyon: 20 Mart 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.