1. Sar Başa

  Sar Başa

  Sar Başa Film Özeti ve Detayları: Ünlü youtuber Alper Rende'nin başrolünü oynadığı sizleri kahkahaya boğacak bir komedi filmi olan Sar Başa 23 Ağustos 2019 tarihinde vizyonlarda boy göstermeye başlayacak. Berk Alan'ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmde Alper Rende'ye, ekranların sevilen dizisi Çocuklar Duymasın'ın Çaycı Hüseyin'i (Alparslan Özmol) ve Kemal Can Parlak eşlik ediyor. Filmde Ali Biçim, Bilge Su Işık, Naz Frambuaz ve Amir Zakaria gibi isimlerde yer alıyor.
  Sar Başa 5.7 / 10 49 kullanıcı oyu.
  5.7
  ( Toplamda 49 oy verildi. )

      1.738

 1. Joker Filmi’nden Beklenmedik Başarı! 1 Milyar Dolar Hasılata Ulaşabilecek Mi?
    2 hafta Önce   1.375
  Joker Filmi’nden Beklenmedik Başarı! 1 Milyar Dolar Hasılata Ulaşabilecek Mi? Son zamanların en çok konuşulan filmi Joker, gişede elde ettiği başarıya bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Box Office Majo'nun paylaştığı veriye göre film, dünya çapında 1 milyar dolar gelir elde etme yolunda ilerliyor.
  Edward Norton, “Fight Club”ın Başarısızlığından Stüdyoyu Sorumlu Tuttu
    3 hafta Önce   948
  Edward Norton, “Fight Club”ın Başarısızlığından Stüdyoyu Sorumlu Tuttu Edward Norton, Brad Pitt ile başrollerini paylaştığı 1999 yapımı Fight Club'ın gişedeki başarısızlığına ilişkin açıklama yaptı. Norton, bu başarısızlıktan stüdyoyu sorumlu tuttuğunu belirtti.
  Türkiye ve İran Ortak Yapımı “Aşk Sarhoşu” Filmi Geliyor!
    3 ay Önce   1.037
  Türkiye ve İran Ortak Yapımı “Aşk Sarhoşu” Filmi Geliyor! Tehran Times'ın haberine göre İran ve Türkiye ortak yapımı olacak olan büyük İslam düşünürü ve mutasavvıf olan Mevlana Celaleddin Rumi ile Şems-i Tebrîzî'nin dostluğunu konu edinecek film için hazırlıklara başlandı.
  “Aslan Kral” İntikam Ateşinin Güç Göstergesiyle Sarsılacak !
    5 ay Önce   680
  “Aslan Kral” İntikam Ateşinin Güç Göstergesiyle Sarsılacak ! Yeni gelen tanıtımda amca ve yeğen ikilisi Simba ve Scar'dan gövde gösterisi heyecanı zirveye taşıyor.
  Organize İşler: Sazan Sarmalı Vizyon Tarihi Alındı
    10 ay Önce   215
  Organize İşler: Sazan Sarmalı Vizyon Tarihi Alındı Türk sinemasının önemli filmlerinden olan Organize İşler'in yeni filmi geliyor.
Background
Vizyon: 23 Ağustos 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.