1. Enes Batur Gerçek Kahraman

  Enes Batur Gerçek Kahraman

  Enes Batur Gerçek Kahraman Film Özeti ve Detayları: Çektiği videoları kişisel Youtube hesabında paylaşarak milyonlarca takipçi edinen Enes Batur ilk rol aldığı "Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?" filminden sonra devam halkası olarak "Enes Batur Gerçek Kahraman" filmi ile hayranlarının karşısına çıkıyor. Bu filmde Enes Batur'a Türk Sineması'nın en önde gelen isimlerinden birisi olan Altan Erkekli, Damla Aslanalp, Buket Dereoğlu, Kanbolat Görkem Aslan, Atilla Pekdemir ve Ömer Başdoğan gibi isimler eşlik ediyor. Filmin 31 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.
  Enes Batur Gerçek Kahraman 6.9 / 10 96 kullanıcı oyu.
  6.9
  ( Toplamda 96 oy verildi. )

      3.283

 1. Enes Batur’lu “Enes Batur Gerçek Kahraman” Filminden İlk Fragman
    5 ay Önce   754
  Enes Batur’lu “Enes Batur Gerçek Kahraman” Filminden İlk Fragman Youtube hesabında ki paylaşımlarla kendisine milyonlarca hayran kazanmayı başaran sosyal medya fenomeni Enes Batur'un yeni filmi "Enes Batur Gerçek Kahraman" filminden ilk fragman yayınlandı.
Background
Vizyon: 31 Mayıs 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Enes 27 Nisan 2019 08:44:21

  Şu sosyal medya fenomenlerinden gına geldi artık sinemanın kalitesini iyice düşürdüler güzelim ülkemizde yazık kardeşim ya onca sinema tiyatro eğitimi alan gençlerimiz dururken böyle saçma sapan şekilde popülerlik kazananların önünü açmaya ne meraklı bir millet olup çıktık.

 2. avatar
    Fehmi 12 Ağustos 2019 13:17:05

  sinemada izleme fırsatı buldum gülmek isteyenler için izlenebilinir bir film

Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.