Büyük Merakla Beklenen “Zombieland 2: Double Tap” Filminden ilk Fragman Geldi

Büyük Merakla Beklenen “Zombieland 2: Double Tap” Filminden ilk Fragman Geldi

  25 Temmuz 2019

  1.158 Okunma

2009 yılında çekilen ve sadece 23.6 milyon dolarlık bütçesi olmasına karşın 102 milyon dolar hasılat kazanmayı başaran ve ilerleyen yıllarda popüleritesini daha da arttıran "Zombieland" filminin devam halkası olan "Zombieland 2: Double Tap" filminden ilk fragman yayınlandı.

Yönetmen koltuğuna ilk filmde olduğu gibi Ruben Fleischer’ın oturduğu filmde başroller yine değişmedi. İlk filmde Tallahassee karakterine hayat veren Woody Harrelson, Columbus karakterine hayat veren Jesse Eisenberg, Wichita karakterine hayat veren Emma Stone ve Little Rock karakterine hayat veren Abigail Breslin dörtlüsü serinin ikinci filminde de aynı şekilde karşımıza çıkıyor. Filmde bu dörtlüye ek olarak; Zoey Deutch, Bill Murray, Rosario Dawson, Dan Aykroyd, Avan Jogia, Luke Wilson, Thomas Middleditch, Rachel Luttrell, Michael Wilkerson, Julia Vasi ve Jessica Medina eşlik ediyor.

Filmin Konusu: İlk filmde yer alan dört ana karakteri bu defa Beyaz Saray’a taşınmış buluyoruz. Olayların üstünden tam on yıl geçer ve dört kişilik grup bu süreyi sürekli farklı evlerde kalarak geçirir. Grup son durağın kendileri için en güvenilir ve korunaklı gördüğü Beyaz Saray’ı görür ve oraya taşınır. On yılın ardından zombilerde kendilerince evrimleşmeye başlar ve farklı türlere bölünür. Ancak öyle bir zombi türü gelişmiştir ki; Hem zeki, hem çevik, hem güçlü, hemde çok hızlıdır. T-800 adı verdikleri bu tür grup üyelerini çok fazla zorlayacaktır.

Zombieland 2: Double Tap filminin ülkemizde bir aksilik çıkmaması durumunda 7 Kasım 2019 tarihinde gösterime girmesi bekleniyor.

Zombieland 2: Double Tap Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.