Zeynep Çamcı’nın ‘Feride’ Filminden Renkli Kareler!

Zeynep Çamcı’nın ‘Feride’ Filminden Renkli Kareler!

  24 Ekim 2019

  954 Okunma

Zeynep Çamcı'nın başrolünde yer aldığı komedi filmi 'Feride' den renkli kareler paylaşıldı.

Zeynep Çamcı’nın hem başrolünü üstlendiği, hem senaryosunu kaleme aldığı komedi filmi Feride’nin setinden ilk fotoğraflar geldi. Ali Yorgancıoğlu’nun yönetmen koltuğuna oturduğu Feride’nin çekimleri geçtiğimiz günlerde eski bir İstanbul semti olan Yedikule’de başladı.

Leyla ile Mecnun, Beni Böyle Sev gibi yapımlarla tanınan Zeynep Çamcı’nın Feride filminden renkli kareler yayınlandı. Filmde her karakter için ayrı tasarlanan aksesuar ve kostümlerle çok konuşulacak gibi görünüyor.

Filmin konusu ise şöyle: Kahraman kostümleri diken yeraltında bir atölyede terzilik yapan Feride, emek hırsızı patronuna baş kaldırır. Patronuyla iddialaşan Feride daha sonra moda devlerine kafa tutan bir yolculuğa koyulur.

Feride Filminden İlk Kareler

Gücünü sevgiden alan kahramanların hikayesiyle sinemaseverlerin karşısına çıkacak olan filmde Zeynep Çamcı’nın yanı sıra Organize İşler Sazan Sarmalı, Neşeli Hayat, Ekşi Elmalar Kolonya Cumhuriyeti gibi yapımlarla adından söz ettiren Ersin Korkut, Anıl Tetik, Osman Akça,Ali Barkın, Ceren Taşçı, Aycan Koptur, Fırat Sobutay gibi başarılı isimler de yer alıyor. Zeynep Çamcı başrolün yanı sıra yönetmen koltuğuna da Ali Yorgancıoğlu ile birlikte oturacak. Feride, 23 Ocak 2020’de izleyicilerle buluşacak.

Feride Filminden İlk Kareler

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.