Zack Snyder’ın Justice League’inden İlk Fragman Yayınlandı!

Zack Snyder’ın Justice League’inden İlk Fragman Yayınlandı!

  23 Ağustos 2020

  9 Okunma

2017 süper kahraman filmi Justice League'in önümüzdeki yıl yayınlanacak farklı versiyonundan ilk fragman paylaşıldı.

Superman, Batman, Wonder Woman gibi süper kahramanları bir araya getiren 2017 yılında gösterime giren Justice League, Zack Snyder’ın projeden ayrılması sonucunda Joss Whedon’ın hazırladığı versiyonla yayınlanmıştı. Ancak izleyiciler ve eleştirmenlerin filmi beğenmemesinin ardından DC hayranları Synder’ın versiyonunu görmek için #ReleaseTheSnyderCut kampanyasını başlattı. Uzun süren bu kampanyaların ardından Justice League’in Synder tarafından hazırlanan versiyonunun yayınlanacağı açıklandı.

Cumartesi günü DC FanDome sanal etkinliğine katılan yönetmen, Justice League: The Synder Cut’tan filme ilk bakışını sundu. The Snyder Cut panelinde filmin yeni versiyonundan ilk fragman yayınlandı.

Snyder, filmin 2021’de HBO Max’te dört, bir saatlik bölümlerde yayınlanacağını ve aynı zamanda kesintisiz dört saatlik bir film olarak izleme seçeneğine sahip olacağını söyledi. Ayrıca filmi streaming hizmetinin dışında yayınlamak için bir “dağıtım planı” üzerinde çalışma olduğunu söyledi.

Gal Gadot, Ben Affleck, Henry Cavill, Jason Momoa, Ezra Miller ve Ray Fisher’ın yer aldığı film, 2021 yılında HBO Max’te izleyicilerle buluşacak.

Justice League: The Snyder Cut (2021) Filmi Fragmanı İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.