Zack Snyder, Justice League :The Snyder Cut İçin Ek Çekimler Yapacak

Zack Snyder, Justice League :The Snyder Cut İçin Ek Çekimler Yapacak

  25 Eylül 2020

  4 Okunma

Justice League’in Zack Snyder tarafından hazırlanan versiyonu için ek çekimler Ekim ayında yapılacak. Ben Affleck Batman olarak, Henry Cavill ise Superman olarak bir kez daha yer alacak.

Yönetmen Zack Snyder, bir süre çalıştıktan sonra ayrıldığı 2017 yapımı Justice League filminin HBO Max’te yayınlanacak yeni versiyonu için Ekim ayında çekimlere başlayacak. Henry Cavill ve Ben Affleck de dahil olmak üzere ana oyuncu kadrosunun çoğu geri dönecek.

Daha önceki haberlere göre, Zack Snyder’ın sadece Joss Whedon tarafından yönetilen versiyonundan kalan materyal üzerinde düzenleme yapacağı ve özel efekt çalışmalarından oluşacağı söyleniyordu. Ancak durum şimdi böyle görünmüyor. The Hollywood Reporter’ın haberine göre, Zack Snyder ve Warner Bros., Ray Fisher’ın yanı sıra Batman olarak Ben Affleck’i, Superman olarak Henry Cavill’i ve Wonder Woman’ı Gal Gadot’u yeni sahneler için geri getirecek. Ek çekimlerin yaklaşık bir hafta sürmesi bekleniyor.

2021 yılında HBO Max’te dört bölümlük dizi olarak izleyici karşısına çıkacak olan yeni versiyon, Joss Whedon tarafından çekilen filmde yer almayan sahnelerden daha fazlasını içerecek. Zack Snyder’ın Justice League’inden geçen ay düzenlenen DC FanDome etkinliğinde ilk fragman paylaşılmış, The Synder Cut’a ilk bakış sunulmuştu.

Henüz tam bir yayın tarihi bulunmayan Justice League: The Snyder Cut, 2021 yılı içerisinde HBO Max’te izleyicilerle buluşacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.