Yıldızlar Topluluğu “Knives Out”tan İlk Fragman Geldi

Yıldızlar Topluluğu “Knives Out”tan İlk Fragman Geldi

  3 Temmuz 2019

  749 Okunma

Rian Johnson’un kaleminden çıkan ve yine aynı ismin yönetmen koltuğuna oturduğu "Knives Out"tan ilk fragman yayınlandı.

Dünya çapında büyük ün yapmış İngiliz Ajanı James Bond karakterine hayat veren Daniel Craig ve Marvel Sinematik Evreni’nin büyük beğeni toplayan Kaptan Amerika karakterine hayat veren yıldız ismi Chris Evans’ın yanı sıra iki OSCAR adaylığı bulunan Michael Shannon, Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı filminde ki perfonmansı ile büyük sükse yaratan Ana de Armas, Çok nadir sanatçının sahip olabileceği hem OSCAR, hemde Altın Küre Ödülü sahibi Christopher Plummer’in başrollerini paylaştığı filmde gizemli bir cinayeti çözmeye çalışan bir dedektifin hikayesini göreceğiz.

Knives Out Filminin Tüm Oyuncu Kadrosu Chris Evans, Daniel Craig, Michael Shannon, Ana de Armas, Katherine Langford, Jamie Lee Curtis, Toni Collette, LaKeith Stanfield, Riki Lindhome, Christopher Plummer, Don Johnson, Jaeden Martell, Raúl Castillo, Frank Oz ve Edi Patterson gibi yıldızlar paylaşıyor.

Filmin Konusu: Elindeki gizemli bir cinayeti çözmek için yoğun bir çaba sarf eden dedektif, yaptığı araştırmalarda patlaması an meselesi olan, çok tehlikeli dinamiklere sahip olan bir aile ile karşı karşıya gelir. Yapılan cinayet araştırması aileyi gerer ve tüm hassas dengeleri bozar. Neticesinde ise bol kan dökülen bir savaş ortaya çıkar.

İşte Merakla Beklenen Knives Out Filminin Fragmanı

Yorum Alanı
Son Eklenen Haberler
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. 2020 Filmleri - 2019 Filmleri - Avengers: Endgame - Yenilmezler 4