Yenilmezler 4: Sonsuzluk Savaşı – Bölüm 2 İlk Fragman Geldi

Yenilmezler 4: Sonsuzluk Savaşı – Bölüm 2 İlk Fragman Geldi

  8 Aralık 2018

  288 Okunma

Yenilmezler 4: Sonsuzluk Savaşı - Bölüm 2 filminin ilk fragmanı Marvel tarafından yayınlandı. Filmin ilk fragman görüntülerini izleyebilirsiniz.

26 Nisan 2019 tarihinde gösterime girecek olan Marvel’in merakla beklenen Avangers serisinin sonuncusu olan Sonsuzluk Savaşı Bölüm 2 filminden ilk orjinal fragman yayınlandı.

Yönetmen koltuğuna Anthony Russo ve Joe Russo ikilisinin oturduğu filmde, başrolleri; Chris Evans, Bradley Cooper, Scarlett Johansson, Mark Ruffalo, Brie Larson, Robert Downey Jr., Karen Gillan, Chris Hemsworth ve Josh Brolin paylaşıyor.

Filmin ilk fragman görüntüleri seyircisini bir hayli heyecanlandırdı. Dünya genelinde milyonlarca takipçisi bulunan Yenilmezler filminin sonuncusu olan Yenilmezler 4: Oyunun Sonu filminin tüm detaylarını ve fragmanını izlemek için Tıklayınız.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. 2020 Filmleri - 2019 Filmleri - Avengers: Endgame - Yenilmezler 4