Yeni Terminatör Filminin Adı Açıklandı

Yeni Terminatör Filminin Adı Açıklandı

  11 Şubat 2019

  240 Okunma

Terminatör filminin yeni serisinin adı açıklandı.

6. Terminatör filminin adının ne olacağı belirlendi ve duyuruldu.

Terminatör serisinde en fazla merakla beklenen filmlerden olan altıncı filmin adının ne olacağı bekleyenlere duyuruldu. Filmin çekileceğinin duyurulmasından sonra çok uzun bir bekleme serüveni yaşanmıştı. Bu uzun bekleyişin sonunda sona ermesi herkesin hoşuna giden gelişmeler arasında yer alıyor. Filmin yapımcılığını James Cameron üstleniyor ve Tim Miller filmde yönetmenlik yapıyor. Başrolünde Arnold Achwarzenegger, Linda Hamilton ve Mackenzie Davis’in olduğu filmin adı ise Terminatör: Dark Fate olacak.

İlk iki filmden sonra ise filmin yapımcısı olan usta isim James Cameron serideki zamanlama sıralaması hakkında bazı açıklamalarda bulunmuştu. Cameron, filmin 1 ve 2’nin devamı niteliğinde olduğunu filmde diğer filmlerin sadece bir kabusmuş gibi davranılacağına ve bu filmin alternatif bir zaman diliminde geçeceğini aynı zamanda filmin Tim dışında birisi tarafından yönetilmesinin mümkün olmadığını açıklarken filmin yönetmenliği için de ona gittiğini söylemişti.

Seride yer alan ilk iki film sonrasında yönetmen koltuğunda James Cameron’un olduğu Terminator 3: Rise of the Machines, Terminator: Salvation ve Terminator: Genisys filmler, Terminatör hayranı olan kişiler tarafından adeta yol sayılıyordu. Cameron onaylı bir filmin çekiliyor olması ise hayranları sevindiren gelişmelerden birisiydi. Terminatör: Dark Fate filminin ülkemizdeki yayın tarihinin 31 Ekim 2019 olması bekleniyor. Filmin tam olarak ne zaman yayımlanacağı hakkında net bir açıklama bulunmuyor.

Yorum Alanı
Son Eklenen Haberler
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. 2020 Filmleri - 2019 Filmleri - Avengers: Endgame - Yenilmezler 4