Yeni Captain Marvel Karesi Çıktı

Yeni Captain Marvel Karesi Çıktı

  22 Ocak 2019

  169 Okunma

Captain Marvel'ın yeni karakteri tanıtıldı. Filmin ilk fragmanı sevenlerine sunuldu.

Hayranları tarafından çok merakla beklenmekte olan Captain Marvel filmi 8 Mart 2019 tarihinde vizyona girecek.

Marvel sinematik evreninden gelecek olan Captain Marvel filminin başrolünde Altın Küre ve Oscar ödülleri bulunan başarılı oyuncu Brie Larson yol olacak. Filmden gelen son haberlerle beraber iki yeni karede karşımıza geldi. Karşılaştığımız karelerin ilkinde filmin içerisinde yer alan kötüler olarak görülen Skrull karakterleri ikinci posterde ise Oscar adayı olan Jude Law karakteri yer alıyor.

Filmin oyuncu kadrosuna baktığımız zaman kadroda çok fazla yıldıza yer verildiğini görebiliyoruz. Marvel evreninin Nick Fury’si Samuel L. Jackson, Altın Küre adayı olan Ben Mendelsohn, Galaksinin Koruyucuları arasında yer alan Ronan ise Lee Pace, Kanlı Elmas filminin yıldızı Djimon Hounsou, dört oscara aday olan usta oyuncu Annette Bening, Clark Gregg, Human dizisinde yıldızı parlayan Gemma Chan, Lashana Lynch gibi profesyonel oyuncular bulunmaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda ise It’s Kind of a Funny Story, Tepetaklak Nelson, Mississippi Grind gibi filmlerden karşımıza çıkan Ryan Fleck ve Anna Boden gibi usta yönetmenler yer almaktadır.

Captain Marvel filminde ise Marvel sinematik evreninde tam olarak bilinmeyen bir zaman diliminde kendimizi buluyoruz. Carol Danvers filmde kendisini iki uzaylı ırkının yapmış olduğu savaşın tam ortasında bulacaktır. Danvers geçirmiş olduğu dönüşümden sonra kendi geçmişini keşfedebilmek için yolculuğa çıkar. Danver bu noktada güvenebileceği tek kişi ile iletişime geçer.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.