Yeni Batman’in Düşmanını Kim Oynayacak?

Yeni Batman’in Düşmanını Kim Oynayacak?

  1 Temmuz 2019

  720 Okunma

Ben Affleck’ten sonra Batman rolünü kimin oynayacağı merak konusu olmuştu. Batman ve Bruce Wayne rolünün Robert Pattinson’a verileceği geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. The Batman filmindeki yeni söylentiler ise kara şövalyenin düşmanı rolünün Andy Serkis’e verileceği yönünde.

Vizyon tarihi 2021 olarak belirlenen The Batman filminin yönetmen koltuğunda Matt Reeves oturuyor. Matt Reeves daha önce Maymunlar Cehennemi serisinden filmler yönetmişti. Maymunlar Cehennemi serisinin başrol oyuncusu da Andy Serkis’ti. Matt Reeves ile Andy Serkis’in Maymunlar Cehennemi serilerinde beraber çalışmış olmaları, The Batman filminde kara şövolyenin düşmanı olarak Andy Serkis’in oynaması ihtimalini arttırıyor olsa da, Serkis’in Batman filminde oynayıp oynamayacağına dair DC Entertainment ve Warner Bros.’tan bir açıklama yapılmadı.

Andy Serkis, bilgisayar teknolojilerinin kullanıldığı filmlerdeki canlandırdığı karakter ile tanınmaya başlamıştı. İngiliz aktör kariyerinin zirvesine Yüzüklerin Efendisi serisindeki Gollum karakteriyle çıkarmıştı. Daha sonra Maymunlar Cehennemi haricinde “Mogli: Orman Çocuğu”ve “Black Panther” gibi filmlerde önemli roller alarak, beyaz perdede sevenleriyle buluştu. Ayrıca 55 yaşındaki ünlü İngiliz aktörün birçok ödülü de bulunmakta.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.