Yeni Batman’in Düşmanını Kim Oynayacak?

Yeni Batman’in Düşmanını Kim Oynayacak?

  1 Temmuz 2019

  643 Okunma

Ben Affleck’ten sonra Batman rolünü kimin oynayacağı merak konusu olmuştu. Batman ve Bruce Wayne rolünün Robert Pattinson’a verileceği geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. The Batman filmindeki yeni söylentiler ise kara şövalyenin düşmanı rolünün Andy Serkis’e verileceği yönünde.

Vizyon tarihi 2021 olarak belirlenen The Batman filminin yönetmen koltuğunda Matt Reeves oturuyor. Matt Reeves daha önce Maymunlar Cehennemi serisinden filmler yönetmişti. Maymunlar Cehennemi serisinin başrol oyuncusu da Andy Serkis’ti. Matt Reeves ile Andy Serkis’in Maymunlar Cehennemi serilerinde beraber çalışmış olmaları, The Batman filminde kara şövolyenin düşmanı olarak Andy Serkis’in oynaması ihtimalini arttırıyor olsa da, Serkis’in Batman filminde oynayıp oynamayacağına dair DC Entertainment ve Warner Bros.’tan bir açıklama yapılmadı.

Andy Serkis, bilgisayar teknolojilerinin kullanıldığı filmlerdeki canlandırdığı karakter ile tanınmaya başlamıştı. İngiliz aktör kariyerinin zirvesine Yüzüklerin Efendisi serisindeki Gollum karakteriyle çıkarmıştı. Daha sonra Maymunlar Cehennemi haricinde “Mogli: Orman Çocuğu”ve “Black Panther” gibi filmlerde önemli roller alarak, beyaz perdede sevenleriyle buluştu. Ayrıca 55 yaşındaki ünlü İngiliz aktörün birçok ödülü de bulunmakta.

Yorum Alanı
Son Eklenen Haberler
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. 2020 Filmleri - 2019 Filmleri - Avengers: Endgame - Yenilmezler 4