Yeni Batman Filmi Kadrosuna Andy Serkis ve Colin Farrell Dahil Olabilir

Yeni Batman Filmi Kadrosuna Andy Serkis ve Colin Farrell Dahil Olabilir

  10 Aralık 2019

  1.106 Okunma

Matt Reeves'in yönetmenlik koltuğuna oturacağı ve Robert Pattinson'ın başrolünü üstleneceği The Batman filminde Alfred karakteri için Andy Serkis, Penguin için ise Colin Farrell ile görüşülüyor.

Matt Reeves’in yazıp yöneteceği The Batman kadrosu oldukça iyi oyunculardan oluşacak gibi görünüyor. Süper
kahramanın gençlik yıllarına odaklanacak filmin oyuncu kadrosuyla ilgili yeni gelişmeler devam ediyor. Film kadrosu için adı en son geçen iki isim Andy Serkis ve Colin Farrell oldu.

Filmin yönetmeni Matt Reeves, daha önceki açıklamalarında Batman evrenindeki 3 kötü karakterin projede yer alacağını belirtmişti. Batman’i Robert Pattinson’ın canlandıracağı filmde, Catwoman’a hayat vermesi için Zoë Kravitz ile anlaşıldı. En önemli kötü karakterler arasında yer alan The Riddle’a Paul Dano, Komiser Gordon’a ise Jeffrey Wright hayat verecek.

Deadline’ın haberine göre, Penguin’i canlandırması için Colin Farrell ile görüşülüyor. Bu karakter için daha önce Seth Rogen ile görüşmeler yapılmış ancak anlaşmaya varılamamıştı. Farrell ile yapılan görüşmelerin olumlu ilerlediği ve önümüzdeki günlerde resmi açıklama yapacağı söyleniyor. Ancak iddialara ilişkin henüz açıklama yapılmadı.

The Wrap’ın haberine göre Warner Bros, Penguin karakteri için önerilen isimlerden olan Andy Serkis ile Alfred’i canlandırması için görüşüyor.Prodüksiyona yakın kaynaklar tarafından paylaşılan bilgilere göre Andy Serkis anlaşmaya imza atacak gibi görünüyor.

The Batman, 25 Haziran 2021’de vizyona girecek.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.