Yakında Vizyona Girecek En İyi Animasyon Filmleri

Yakında Vizyona Girecek En İyi Animasyon Filmleri

  16 Ocak 2019

  473 Okunma

Yakın zaman içerisinde vizyona girecek en iyi animasyon filmlerini sizler için listeledik.

Animasyon filmlerinin birçok kişi için adeta tutku niteliği taşıdığını görüyoruz. Yaş grubu fark etmeksizin sevilerek izlenen bu filmlere ise her hafta bir yenisi daha ekleniyor. Yakında vizyona girecek en iyi animasyon filmleri hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

1-Kartopu Savaşları 2

Kış tatili geldiği zaman yapılabilecek en güzel aktiviteler arasında ilk sıralarda kızak yarışları yer almaktadır. Frankie ve ekibi de kış tatilinin gelmesiyle beraber kızak yarışı yapmak istemektedir. Yarış zamanı geldiği zaman ise Frankie köye yeni gelmiş olan Zac ile eşleşir. Frankie yapılan yarışta Zac’i yeneceğinden son derece emindir. Fakat bitiş çizgisine gelmeden önce Frankie ve arkadaşlarının hazırlamış olduğu kızak parçalanır. Frankie ne olduğunu anlamasa bile arkadaşlarının yaptığı yardımlar sayesinde Zac’in hile yaptığını ve kızağın bu yüzden parçalandığını anlar.

2-Lego Filmi 2

Önceki filmde yaşanan olaylardan dolayı bütün şehrin sakinlerinin hayatları mahvolmuş durumdadır. LEGO PUBLO saldırısı yaşanan şehirde her şeyin tamir edilmesi gerekirken daha kötü duruma gelmektedir. Yaşanan yıkıntı her ne kadar şehrin kalıntıları arasında dolanıyor olsa da keşfedilmiş olan bir uzaylı robot tehlikenin artmasına sebep olacaktır.

3-Asteriks – Sihirli İksirin Sırrı

Asterix, sihirli iksirin formülünü paylaşacağı büyücüyü doğru bir şekilde seçebilmek için arkadaşı Oburix ile beraber maceraya çıkar. Filmde Asterix, Oburix ve Büyüfix’in maceraları konu edilmektedir. Yapılan sihirli iksir adeta Galyalıların gücüne güç katan bir iksir konumundadır. Büyüfix ise bu sihirli iksirin formülünü tek bilen kişi konumundadır. Fakat geçirmiş olduğu bir kazadan dolayı ayağını incitir. Bu tarz bir kaza daha önce hiç geçirmediğinden dolayı farklı düşünceler içerisine girmeye başlar. İyice yaklaşmış olan Büyüfix bu sihirli iksirin tarifini sadece kendisinin bilmemesi gerektiğini düşünür.

4-Karlar Kraliçesi 4 – Sihirli Ayna

Filmde sihirli dünyayı kurtarmaya çalışmakta olan Gerda’nın maceraları konu alınmaktadır. Çok güçlü bir kral karlar kraliçesinin yapmış oldukları yüzünden neredeyse bütün ailesini kaybetme noktasına gelir. Kral bu yaşananlardan sonra ise dünyadaki bütün büyüleri yasaklayabileceği bir yöntem bulmuştur. Sihirli güçlere sahip olan her şey Mirrorlands’e kitlenir. Onu durdurma noktasında kararlı olan tek kişi ise Gerda’dır.

5-Uçan Halı ve Kayıp Elmas

Ahmet ve arkadaşları sahip oldukları sihirli halı sayesinde bir maceraya atılmıştır. Ahmet, küçük bir çocuktur ve ailesiyle beraber bir köyde yaşamaktadır. Ahmet’in babası terzidir. Fakat Ahmet babasının bu mesleğini yapmak istemez. Maceradan maceraya koşan küçük çocuğun en büyük isteklerinden birisi ise; bütün dünyayı dolaşmaktır. Tesadüf eseri bulmuş olduğu uçan halı ise Ahmet’in hayallerinin gerçek olmasını sağlar. Ahmet uçan halısıyla beraber en iyi arkadaşı olan keçisini de yanına alarak maceradan maceraya atılır.

6-Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 – Gizli Dünya

Hıçgıdık, insanlar ve ejderhalar arasında süre gelen savaşı sonlandırarak barışı sağlamayı başarmıştır. Ejderhası olan dişsiz ve onun neslinin bu noktada son örnekler olmadığını keşfeder. Gecenin Öfkesi türünde olan ejderhanın vahşi olmasından dolayı Hıçgıdık tehlikenin son bulmadığını fark eder. Bu yüzden Hıçgıdık ve Dişsiz’i çok zorlu bir serüven beklemektedir.

7-Kuzular Kurtlara Karşı 2

Gri ve kabilesi sürülerini dağıtmak isteyen kurt ve Gark’a karşı zorlu bir mücadeleye girmektedir. Kurt ve kuzular küçük bir kasabada sessiz ve huzurlu bir şekilde yaşamalarına devam eder. Bu iki grubun beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşaması ise çok fazla görülmeyen bir şeydir. Kara kurtların efendisi olan Gark ise kurtlar ve kuzuların beraber yaşadığını öğrenecektir. Gark duydukları karşısında deli olurken kuzu ve kurtların arasını açarak onları ayırmaya çalışır.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.